Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádám és Éva fehérek voltak....

Ádám és Éva fehérek voltak. Hogyan lettek a néger emberek? A kínai embereknek mitől lett ferde a szemük?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
Minek szól olyan hozzá vallás kategóriában, aki nem hisz sem a Bibliában sem istenben? Vagy talán a pápában igen?
2018. febr. 13. 07:52
 52/79 anonim ***** válasza:
Miért ne szólna hozzá ? Vagy nem lehet? :"D nevetséges
2018. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Tudod, normálisan az szól hozzá, aki ért hozzá.

Nem az, aki hisz vagy nem hisz benne.

Az első ember pedig garantáltan fekete volt: ezt nem árt, ha tudod.

2018. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
Nem nektek írtam :D
2018. febr. 13. 17:03
 55/79 A kérdező kommentje:
Garantáltan fekete? Honnan tudod? Aztán kifehéredtünk?
2018. febr. 13. 17:09
 56/79 anonim ***** válasza:
Bebizonyították hogy az emberek pont úgy mint az állatok alkalmazkodnak a környezethez és a hőmérséklethez ennyi az egész nem kell belevinni a vallást
2018. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

"Garantáltan fekete? Honnan tudod?"

Neked is kellene tudnod, ha iskolába jártál...


"Aztán kifehéredtünk?"

Nem rögtön. Ugye mindenkinek az afrikaiak az ősei. Kivétel nélkül. Aztán nyomon követhető a vándorlás, a neandervölgyiekkel való keveredés...

fehéredni pedig csak akkor kezdett az emberiség, amikor áttértek a mezőgazdaságra.

Ugyanis előtte a hússal kiválóan bevitték a szükséges D vitamint, és remekül elvoltak feketén is, egy perc napozás nélkül.


Tudod, vannak kérdések, amelyeket már nem kell találgatni. Amióta feltaláltak egy dolgot, amit "tudomány"-nak neveznek.

2018. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

Értem: a "tudomány"

Akkor ezek szerint senki sem tudja erre a kérdésre a választ.

2018. febr. 14. 15:18
 59/79 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik részét nem értetted?

Igen, a tudomány mondta meg, csak ennél részletesebben engem nem érdekel. Ha rákeresel, akkor szakoldalakon biztos többet is találsz. Igen, TÉNYLEG megvan, hogyan történtek a dolgok. Nyilván az ázsiaiak ferde szemének az oka és a pontos ideje is. Arra azért nem tudunk itt válaszolni, mert még ennyire sem érdekel.

2018. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a vallásos embereket nem érdeklik a bizonyított tényleg csak a mesék
2018. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!