Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent a fekete kereszt?

Mit jelent a fekete kereszt?

Figyelt kérdés

Van egy fekete Jézus keresztem, de félek hogy valami rossz jelentése van, mert elég furcsa dolgok történnek mostanában.

Megtudná valaki mondani hogy mit is jelent a fekete kereszt?



2018. jan. 7. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Annyit jelent, hogy olyanra festették. Lehet festeni bármilyen színűre, akár natúron is hagyni.


Ami problémád van, azt paranoiának nevezik. Súlyos esetben kezelésre szorul, enyhe esetben leküzdhető önerőből is.

2018. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen a fekete kereszt egy igen démonikus dolog, természetesen ne válassz rózsaszín keresztet se, mert az pedig a homoszexuális démonoké.
2018. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni ez van, ilyen világban élünk.
2018. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem paranoia mert nem csak én láttam, és nem csak velem történik.

Második:Ez nem vicces

Harmadik:nem olyan egyszerű ezzel együtt élni!

2018. jan. 7. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy többen állítanak egy hülyeséget, nem lesz valódibb.
2018. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírnád konkrétan mik történnek veled?

Talán értelmes válaszokat is kapnál.

2018. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát például egyik nap a barátnőmnél voltam,az ágyon beszélgettünk.Megláttam a barátnőm mögött egy férfit, azt hittem az apja. Köszöntem is neki mire a barárnőm megkérdezte kihez beszélek mert rajtunk kívül nincs senki a házban. Másnap a barátnőm is látta azt a valamit a szobájában.
2018. jan. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!