Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Miből érzitek...

Keresztények! Miből érzitek azt, hogy Isten jelen van az életetekben, hogy kapcsolatotok van vele?

Figyelt kérdés

Hogyan élitek ezt meg, hogyan tapasztaljátok, mi az, ami teljes bizonyosságot ad nektek nap mint nap, hogy igaz, amiben hisztek?

És van, hogy azért egy-egy pillanatban kételkedtek is?


Köszi a válaszokat!



2018. jan. 25. 21:14
 1/9 anonim válasza:
88%
Eloszoris azzal kezdenem, hogy jo hivonek lenni sztem mert ottvan benned az az erzes amikor mar tudod hogy valami vegleg tonkrement es nem lehet menteni viszont van a remeny hogy Isten meg mindig csodat tehet. Nekunk a kutyank haldoklott , mar tenyleg ugymond a halal kuszoben volt es nem volt orvossag se a bajara. Sokat imadkozott erte mindenki a csaladbol mer nagyon szerettuk es o is csaladtagnak szamit nalunk. Csoda folytan egy nap elkezdett felepulni es 1-2honapon belul a regi volt. ez ilyen 4 eve volt, Azota mar kolykei is voltak. Szoval Isten biztos van!
2018. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Igyekszem a világ dolgaira érdeklődéssel fordulni,és a számomra érthetetlen dolgokat meg szoktam kérdezni Istentől,aki rendszerint választ ad azokra. Néha hátbozongató módon.


A felmerülő kétségeim is ide tartoznak.


Szintén különös élmény,amikor Isten rám szabott tervét figyelem.Milyen tanfolyamokon,fájdalmakon kellett átvinnie,hogy rám bízzon dolgokat,embereket.

2018. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Mióta megtértem sokkal nyugodtabbak és békésebbek a napjaim. Gondok, nehézségek vannak, de már nem egyedül kell cipelnem a terheket és ezt érzem, tapasztalom. Jó tudni, hogy Jézus velünk van, mert megígérte. Sajnos néha vannak istentelen gondolataim, de tudom, hogy Sátán próbál meg kétséget ébreszteni bennem és elbizonytalanítani, de hát ő most minden megtesz annak érdekében, hogy megtagadjuk a Teremtőt, mert tudja, hogy már nagyon kevés ideje van.
2018. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mansour ***** válasza:
14%

"Csoda folytan egy nap elkezdett felepulni es 1-2honapon belul a regi volt. ez ilyen 4 eve volt, Azota mar kolykei is voltak. Szoval Isten biztos van!"

És akinek családtagja, gyereke az imák ellenére iszonyú szenvedések között meghal, annak mit mondanál? Azt, hogy nem imádkoztak elég jól?

2018. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

4.Hsz!


Ne keverd össze az "imaautomatát"Istennel!

Semmi közük egymáshoz!


Isten tudja mi jó az egyénnek,és azt adja.

2018. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

1. Valaszolo!!! Ha nem gyogyitotta meg volna a kutyat, en ugy gondolom akkor is van isten:)

En nyaron tertem meg, 1 hete elkezdtem jarni a gyulekezetunkben belul 2 emberrel egy ugynevezett torekvo/hitmelyito alkalomra mert szeretnek majd bemeritkezni. 15 eves vagyok, de hihetetlenul sok dolgot eltem at mar Isten kozeleben es felfoghatatlan hogy hogyan ad valaszokat a kerdeseimre. En tudom hogy az ut vegeig fog vezetni, es remelem megszolit meg szamtalanszor Isten az igen keresztul🙂

2018. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mansour ***** válasza:

"Ne keverd össze az "imaautomatát"Istennel!

Semmi közük egymáshoz!"

Nem én keverem! Pont ezért írtam azt, amit írtam!!!


"Isten tudja mi jó az egyénnek,és azt adja."

Ebben bízok én is.

2018. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"És akinek családtagja, gyereke az imák ellenére iszonyú szenvedések között meghal, annak mit mondanál? Azt, hogy nem imádkoztak elég jól?"


Zsidók 5:8

Nem biztos hogy ez teljes válasz a kérdésedre mert egyének vagyunk. Én csak azt tudom hogy Isten útjai és gondolatai nem olyanok mint amilyen az embereknek vannak!

2018. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rossz dolgok történtek velem amiket nem érdemeltem meg. Imádkozni kezdtem hogy történjenek velem jó dolgok de

ló**** se történt. Ezután a kezembe vettem a dolgokat

és onnantól viszont minden megjavult. Azokon akik addig

rossz dolgokat tettek velem keményen bosszút álltam, így ma már nem mernek rossz dolgokat tenni velem.

Tanulság: isten nincs és csak magadra számíthatsz.

2018. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!