Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten nektek milyen gyakran...

Isten nektek milyen gyakran küld jeleket, hogy Ő jelen van?

Figyelt kérdés
És milyen jeleket küld nektek, mihez kapcsolódókat?
2017. okt. 24. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy jó isten NEM küldözget jeleket - csak akkor, ha biztos benne, hogy megérted. Ha nem érted, vagy nem vagy biztos benne, akkor NEM ő küldte azt a jelet.
2017. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

A mindenütt jelenlévő Isten,Szentlelke által hat minden emberre a nap 24 órájában,s a hét 7 napján.

Az,hogy ki mennyit fog ebből fel,az egyénenként változó.

Rendszerint,a lelkiismereten keresztül kommunikál.

2017. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Miért, mitől érzi is bárki olyan különlegesnek magát, hogy Isten személyére szóló jelet küld neki?

Isten elvárásai megfogalmazottak.

Ne tegyen bárki is az elvárások ellenére, hogy aztán Isten jelét várva különlegesnek érezhesse magát.

2017. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
"Szellemvilág, ahol élsz. A valóság utolér, utolér."
2017. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Évek alatt meggyőződésemmé vált az, h nem vagyok különleges abban, h szinte folyamatosan küld nekem jeleket az Úr. Azért nem vagyok különleges, mert meglátásom szerint mindenkivel ezt teszi. Azért használtam a "szinte" kitételt, mert amikor kvázi hallgat, akkor épp -mondjuk így, nem jut eszembe jobb kifejezés most, bocs- ad időt, h meghalljam őt és korrigáljak az életemen.


H mely életterületre vonatkoznak a jelek? Mindre, amire a jelzést képes vagyok fogni. Leginkább a saját "rádióm" állapotán múlik, mit veszek, mit nem.


Mielőtt bolondnak tartanál, h hangokat hallok, közölnöm kell, h legtöbbször embertársaim hangját és arcát használja közlésre. H honnan tudom, mikor szól hozzám Ő? Hát onnan, h mindenkit úgy kezelek, mint a fiát/lányát. Ilyen egyszerű az egész.

2017. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem kértem jeleket hogy "Istenem ugye ott vagy még"?
2017. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.Hsz!


10 zöld pacsit adnék!

2017. okt. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom... képzeld el a helyzetet:

mondjuk elmész egy céghez dolgozni.

De nem kötsz velük szerződést, nem is beszélsz ott senkivel.

Találsz az utcán egy hirdetést, amiben az áll, hogy ha náluk akarsz dolgozni, akkor menj ki a mezőre, és kaszáld le. Aztán egy másik földet szánts fel, vesd be, gondozd, majd arasd le. A termést tedd be egy ládába egy bokor mellett, és hagyd ott. Ezt csináld minden évben. A fizetés majd ott lesz 50 év múlva a bokor alatt*.


...TE elmennél ide dolgozni?

*: a méltányosnál sokkal jobb fizetés lesz, ez áll a papíron. Meg még az, hogy ha nem náluk dolgozol, akkor felgyújtják a házadat.


...szóval: MIFÉLE jeleket vársz az istentől?

2017. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!