Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti végig néztétek volna a...

Ti végig néztétek volna a keresztrefeszítést, ha abban a korban éltetrk volna?

Figyelt kérdés
Én végignéztem volna, ahogy szenved Jézus. Sőt, még be is szóltam volna neki, hátha bekerülök a bibliába.
2018. febr. 3. 12:57
 1/8 HaEv ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Egy lettél volna a tömegből. Tehát tulajdonképpen a puszta egyetértéseddel bekerültél a Bibliába. :)

2018. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, inkább elmentem volna PUBG-zni.
2018. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkortájt ugye nem volt még sajtó sem, nemhogy internet meg szellemvasút, tehát minden eseményt meg kellett ragadni annak, aki egy kis szórakozásra vagy borzongásra vágyott.
2018. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ kiét, de végig azért elég unalmas mert nem 10 perc
2018. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem tudom, de egyébként mivel ez akkor nem volt egy nagy különlegesség - nem csak Jézus halt meg így - ezért lehet, hogy megszokható lenne a látvány.

Ha beszóltál volna, akkor egy lettél volna a tömegből. Képzeld, ha mondjuk nem a szokásos sablonokat szóltad volna be, azt a sok unalmas dolgot, amit mindenki mondott, hanem pl. más lettél volna, mint a tömeg és mondjuk megpróbáltad volna megvédeni? Akkor inkább bekerültél volna a Bibliába... :))

2018. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HaEv ***** válasza:

BBKristof!

:D Ez egy nagyon korrekt válasz!

Köszi! :)

2018. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is végig nézném a halálodat ha abban a korban "éltetrk volna" mint te de elnézve a kérdésed alapján olyan fejlett inteligencia szinttel rendelkezel, hogy te már a távoli jovoben kell hogy élj.

Hatalmas troll vagy így tovább, idejossz hergelni szegény keresztényeket mert tudod hogy úgysem szólnak vissza, de rabsztál mert én nem vagyok az :D

2018. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Én végignéztem volna, ahogy szenved Jézus. Sőt, még be is szóltam volna neki, hátha bekerülök a bibliába. "


Tudod,az is épp egy ugyanolyan kegyetlen kínzási módszer volt,mint amilyenek ma is vannak,és aki ezt élvezettel nézi és még köpköd is a szenvedő emberre,azt hívják elmebetegnek,ne büszkélkedj vele ennyire.

2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!