Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek milyen érzés...

Szerintetek milyen érzés lenne a diákok számára ha Jézus Krisztus tartana vallás órát az iskolában?

Figyelt kérdés

Szerintem egész jó lenne és nagyon sok mindenre kiterjedően tudna pontos válaszokat adni amit mi nem tudunk olyan jól egy adott kérdéssel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 13. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Én tuti nem járnék az órájára. Év végén nem megbuktatna, hanem a pokolra küldene.
2018. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha a mai világban jönne el Jézus, akkor a vallásgyűlölő liberálisok keresztrefeszítenék és nem lenne többet hittantanár.
2018. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
38%
Amennyiben csak vallási iskolákra és hittan órákra gondolsz, úgy oké. Viszont egy kémiát vagy fizikát nem lehetne nem tudományos szemszögből nézni talán. Nekem legalábbis nem menne.
2018. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ma már nem tudna mit kezdeni magával. Senki sem hinne neki, csalónak tartanák.
2018. febr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KZitus ***** válasza:
64%

Szia


Az eddigi válaszokból úgy tűnik hasonló fogadtatás érné, mint majd 2 ezer évvel ezelőtt.

Krisztus nem fizikát és kémiát jött tantani, hiszen nem ez volt a célja, küldetése.

De ha figyelembe vesszük azt, hogy "mestermunkásként" volt jelen a Isten teremtésénél, akkor teljesen biztosak lehetünk abban, ezeket, és még sok más tudomány ágat is sokkal jobban tudott, ismert, mint bármelyik azóta élő ember.

Amikor a királyságában ujjá fogja alakítani a földet, teljesen bizonyos, majd ezt a tudását is fel fogja használni arra, hogy a föld ökológiája visszaálljon. Hiszen "mindent ájjá tesz". Ehhez szöksége lesz biológia, fizika, kémia és még más tudámány ágak felhasználására.


Szerencsénkre már nem csak azzal fog foglalkozni amikor újra eljön, mint majd 2 ezer évvel ezelőtt: visszaadja az egészségünket, nem fogunk öregedni, szenvedni és meghalni....

2018. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha a mai világban jönne el Jézus, akkor a vallásgyűlölő liberálisok keresztrefeszítenék és nem lenne többet hittantanár."

Hamarabb kinyírnák a liberális (ál)keresztények


"Szerintem egész jó lenne és nagyon sok mindenre kiterjedően tudna pontos válaszokat adni amit mi nem tudunk olyan jól egy adott kérdéssel kapcsolatban."

Sok mindenre választ kaphatsz az apostoli levelekben

2018. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A diákoknak lehet,hogy tetszene,de minden iskolából kirúgná az ott lévő tanári kar néhány óraadás után.Elkezdenének önállósodni és okosodni a gyerekek.Ez pedig rávilágítana arra,hogy a tanárok mégsem olyan okosak,amilyennek hiszik magukat.
2018. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha látná a beteg gyermekeket, meggyógyítaná őket, a végén nagyon sok kórházi beteg meg akarná látogatni, és nem tudná a tömeget befogadni az iskola. Akkor lehetne tetőt bontani, ahogy ez anno is megtörtént.
2018. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
'Tanításával ámulatba ejtett mindenkit, mert úgy tanított, mint akinek hatalma van, nem úgy, mint az írástudók. - tanárok
2018. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom,hogy más diákok számára milyen lenne,mert nem ismerhetek totálisan más diákokat,hogy ezt megmondjam,de nekem pont abban a korszakomban volt nagyon kiújulva a betegségem,én valszeg odamentem volna Hozzá és megkérdeztem volna,hogy engem is meggyógyít-e,mint a 2000 évvel ezelőtti embereket.
2018. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!