Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen jó vallást tudtok?

Milyen jó vallást tudtok?

Figyelt kérdés

Kereszténység annyira mainstream. Iszlámosok nem jó emberek. Egyiptomi vallás istenei kiirtották a híveket. Úgyhogy nem tudom mi tévő legyek.

Milyen vallás menő mostanában underground körökben?



2018. febr. 23. 11:52
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
9, Nekem nem egy szexuális partnerem volt és soha nem kaptam kritikát a teljesítményemre, még akkor se, amikor épp a szüzességemet veszítettem el... De azért uraim! Tegyük a szívünkre a kezünket? Tényleg azt gondoljuk, hogy 72 nőt egyszerre bárki kibír?
2018. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
67%
csak nézegetik őket 12-es, fizikai testük a földben...
2018. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
85%
Találj ki magadnak egyet. Több ezer létezik, eggyel több már nem számít.
2018. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
52%
pölö jedizmus ha szereted a Star Warst
2018. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
14%

Az iszlám NEM említi, hogy 72 szüzet kapsz majd a halálod után. Ezt többnyire csak a muszlimfóbok terjesztik egy elavult hadísz alapján, melynem a hitelessége erősen megkérdőjelezhető. A Korán egy szóval sem ír ilyet.


Egyébként meg az iszlám és a kereszténység valójában nagyon is közel áll egymáshoz, hiába próbálja a média beállítani úgy, hogy húdehejde mekkora idegen primitívek az iszlámok.

Nigériában is milliók vallása az iszlám és a kereszténység keveréke.

2018. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
53%

Tökéletes vallás nincs,mivel mindet emberek találták ki.

Minden vallásban van valamennyi jó.

Ezeket a"jókat"Isten Lelke segíthet kiválogatni.


Vallásokra azért van szükség,mert Isten megismerésének,-és félreismerésének-intézményei. Segítségükkel felismerhetsz olyan dolgokat,amiket magad nehezen ismerhetnél fel.

2018. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
23%

Ne vallást keress hanem Istennel a kapcsolatot ami lehetséges.

Ha meglenne neked ez a kapcsolat nemcsak sikeres lennél hanem az örök életet is megkaphatnád ajándékba , nem azért mert jo vagy ,vagy mert megérdemled.


Minden vallás arról szól hogy hogyha eleg jot teszel stb.akkor ez es az lesz , talán a menyorszagba kerulsz.

Jézus Krisztus megszerezte neked a menyorszagot, a bűnbocsánatot, csak el kell fogadd HA kell.


Mert ö volt az az Isten aki emberre lett hogy szent es bűntelen lévén megszerezze a bunbocsánatot es kapcsolatba kerulj Istennel es ott ahol ö van ott lehess te is + mar itt a földön segítsen neked.

Ha kell a bűnbocsánat Isten Jézus Krisztus által megadja neked, ha nem akkor sajnos a bűn elválasztani fog téged Istentől igy sosem fogod Őt megismerni valójában, es a legszőrnyübb ha bűnben megis hallsz.. inkabb ne.

2018. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

A kérdésed önmagában rossz.

Te most komolyan vallást keresel?

Ne vallást keress hanem Istent keresd!

Mindenkinek magát kell megtalálnia Istent.

Ő szivünkbe rejtette a Titkait.

Egyedül Isten Fia által Jézus Krisztus által érted meg Istent.


(Mohammed által nem, és az egyéb vallások által sem)

Jézus Krisztus MINDEN VALLÁSBAN(Kivéve a Zsidókat) vagy Isten Fiának vagy Hatalmas prófétának tartják.

De én azt mondom hallgass csak Jézusra:

"Isten Fia vagyok"

2018. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyet. Azért mert nincs. Azösszes kitalált hülyeség. Elejüktől a végükig.
2018. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
0%
Alapítsuk egy bibliai alapú vallást!Nagy biznisz vallást alapítani!
2018. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!