Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » De mit esznek a szcientológuso...

De mit esznek a szcientológusok? Avagy szcinetológus gasztronómia szokások

Figyelt kérdés
Milyen nagyböjti ételek vannak? azt tudom, hogy állandóan kell szedniük a "vitaminokat", melyeket méreg drágán szedetnek velük.

2018. febr. 24. 14:18
1 2
 11/13 T. Zoltán ***** válasza:
30%

Én szcientológus vagyok. Személy szerint a dinoszaurusz húst szeretem vulkán tűzön sütve legalább 1000 évig. Nehéz beszerezni, de azokon az oldalakon biztosan találsz elérhetőségeket, ahol azt olvastad, hogy ufókban meg lelkeket megszállott thetánokban hiszek.


Sok sikert hozzá! Nehogy csalódást okozz mert kiűzik belőled a gonosz thetánt és bedobnak egy vulkánba.


😂

2018. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez szcientológiai árverés. Próbálnak gurut csinálni Lenkeiből.


A hírlevélben harmadik személyben beszélnek róla, Lenkei ezt írta, mondotta - mintha meghalt volna, vagy mintha idézni kellene.


Valójában semmilyen egészségügyi vonatkozása nincsen a szcientológiának. Egy nagy átverés.


Próbálják elhitetni, hogy valami csúnya nagy összeesküvéssel szemben Lenkei a mi oldalunkon áll, védi az emberiséget.


Lósz@rt.


Az összeesküvés ugyanis maga a szcientológia. És ez a beállítás része az agymosásnak.


Média trükk, hogy egy orvos azt nyilatkozza, hogy kérem, egyenek vitamint, igyanak tiszta vizet, kérem, vegyenek levegőt.


Ez nélküle is így van. Lenkei ettől még nem áll az oldalunkon.

2018. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Méregdrága "vitaminokat" esznek.

Leah Remini-nek is van egy kiváló oknyomozó sorozata a témáról "A szcientológia és utóhatásai" címmel.

2018. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!