Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Srácok, ti összejönnétek egy...

Srácok, ti összejönnétek egy keresztény, hívő lánnyal, ha ő a depresszó ellen gyógyszereket szed, vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 19:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

Rövidtávon mindegy, a punci az punci.


Hosszútávon ez még nem rettente el elsőre, én is depizős alkat vagyok. De ha tartósan ilyen, akkor idővel lehet hogy szakítás lenne belőle. Az egyéb tulajdonságaitól függ.

2018. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mojjo ***** válasza:
52%
@10: Igazad lehet. Ez esetben magára vigyázzon :) És amúgy komolyan.
2018. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

És te milyen gyógyszereket szedsz? Vagy milyeneket fogsz szedni?

Szerintem már most baj van veled,hiszen nem a személyt nézed hanem a gondjait ,amit esetleg neked is hordoznod kellene.

Leg jobb ha elfelejted.

2018. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni, ha alapból tetszik a lány, megvan az összhang, akkor a depresszió elleni gyógyszereket minden gond nélkül el tudnám fogadni, sőt, próbálnék segíteni neki, de a vallás... az más lapra tartozik, valahogy azt már nem tudnám megemészteni, hogy az életét fikciókra alapozza.
2018. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Oké ,hogy hívő lány,de lehetne tudni ,hogy valójában mit is hisz?

Mrt ha netán komoly hívő keresztyén akkor TE!! vagy a kizáró ok ,és nem a tabletta .

MERT MI KÖZE A HÍVŐNEK A HITETLENEKHEZ?

2018. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 imakommandós ***** válasza:
47%
Ha szerelmes a srác a lámyba akkor mindegy milyen bogyókat szed
2018. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!