Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia olvasas kozben ti is...

Biblia olvasas kozben ti is euforikus allapotba kerultok a Szent Lelek jelenlete miatt?

Figyelt kérdés
Megteresem utan elkezdtem olvasni a Bibliat az elejetol. Mostanaban voltak olyan napok amikor egesz nap a Bibliat olvastam! Ilyenkor nagyon felerosodik bennem a Szentlelek es neha euforikus allapotba kerulok! Nektek is volt hasonlo elmenyetek?

2018. márc. 13. 21:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem drogozok!
2018. márc. 13. 23:14
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Soha életemben nem olvastam el a bibliát végig. Még 10 éves sem voltam de már tudtam, hogy sok dolog van benne ami hát... kamu.
2018. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
én mindig de mostmár kezd sok lenni. olyan mint egy nyaralás ahol ki lehet kapcsolódni 1 hétre, blogot irni meg stb. De mindennek van egy határa, és a tanitást mostmár abba kéne hagyni. sajnálom mert igyis nagyon kevés volt. Majd lesznek még, de ilyen jo mint most (tavasszal) olyan igazán ritkán lesz csak, (a változatosság ellenére), de ezért sokáig meg is marad.
2018. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen élményem, de erről is azt lehet mondani mint egy kamasz gyereknek a szerelemről, nem mindig lesz olyan mint egy kokain-flesh, sőt néha fárasztó lesz, de néha megint jön majd ugyan ez az élmény ;)
2018. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Komolyan vedd azt az intelmet, hogy ne fórumozz itt. A szeretet mondatja velem is.
2018. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Természetesen van olyan, amikor teljesen rászabadulok a Bibiára és végre böngészgethetem, olvashatom, ezt mindig nagyon nagy örömmel teszem. És igen, van, amikor ez az eufóriáig is fokozódik. :) Isten Igéje, és hatással van rád, ez teljesen normális!

De nem az érzésért olvassuk a Bibliát. Lesz majd, amikor nehéz lesz olvasnod, akkor se add fel!

2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!