Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen teák vannak amitől...

Milyen teák vannak amitől eufórikus állapotba kerülnék, vagy megtapasztalnám az eufóriát?

Figyelt kérdés
ami legális az érdekelne, eddig amiket próbáltam nem lett eufóriám, de mondhatnám semmit sem éreztem, érdekelnének még füstölők is, vagy herbáriákban kapható egyéb növényi dolgok, esetleg a füstjét kell beszívni, kivéve kábítószerek azokhoz nem nyúlok mondatok néhány ilyen dolgot?

2012. nov. 25. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Mákgubóból készült főzet?

Nem próbáltam, csak hallottam.:)

Vagy az már kábszernek számít?

2012. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nos hát nem tudom,
2012. nov. 25. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt valami mizéria néhány éve, hogy gubós mákot nem szabad volt árulni a piacon, mert a kábulatra éhes ifjúság főzetet készített belőle. Ebből gondolom, hogy van benne valami.
2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
No, ejtsük! Utána olvastam: Csernus szerint ópiát,olyan rossz, hogy meginni is nehéz, és veszélyes, de olcsósága miatt használták.
2012. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felöntöd rummal :)
2012. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
máktea, vagy kratom tea
2018. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!