Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények:Milyen kapcsolatb...

Keresztények:Milyen kapcsolatban àllunk a sàtànisttàkkal?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 13:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem állunk kapcsolatban velük.
2018. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Úgy értem utàljuk őket vagy sem?
2018. márc. 15. 14:18
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálunk senkit. Ők csak eltévelyedettek. De senkit sem szabad utálni.
2018. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálkozol, akkor te sem vagy tőlük sokkal jobb. De nyugodtan imádkozhatsz értük, hogy megtérjenek a megátalkodottság állapotából.
2018. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz
2018. márc. 15. 15:17
 6/48 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a kereszténységnek is kismillió ága van és a "sátánizmus" szó alatt is ahány ember annyi dolgot ért, ezért ez a kérdés "kicsit" le van egyszerűsítve...
2018. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ahogy a későbbi hozzászólásokat elnézem, nem a "ti" kapcsolatotokról van szó a sátánistákkal - hanem a keresztények kapcsolatáról a sátánistákkal.

Nos, semmi bajom velük. Jelenleg egyet sem ismerek személyesen - így mondhatnám, hogy nem sok vizet zavarnak.

Azonban az embereket nem a vallási meggyőződésükről szoktam első körben faggatni, így simán lehet, hogy mégis ismerek sátánistát.

Összességében semmi bajom velük.

Miért kérdezted?

2018. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 szp72 ***** válasza:
90%

Szerintem ha léteznek abszolút bolondok, akkor a sátánisták azok. Mégis hogy képzelik az egészet? Az Isten ugye a teremtő, hiszen attól Isten az Isten, hogy teremt. A Sátán pedig mivel nem Isten, ezért nem lehet más csak egy teremtmény. Hogy lehet egy teremtmény kiválóbb a teremtőjénél? S hogy győzhetné le teremtmény a teremtőt, hiszen tőle kapta az erejét?


A sátánisták bolondok, a sátánisták őrültek, ugyan olyan bolondok és őrültek, mint az akit imádnak és követnek, mint maga a Sátán.

2018. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Szp72 valószínűleg ezért:


Két elmélet van


1.-A sátán egy Istentől elfordult teremtmény


2.-Nem teremtmény hanem az összes gonoszságból született

2018. márc. 21. 21:00
 10/48 anonim ***** válasza:
6%

én megírtam az igazságot és a mi álláspontunkat egy kereszténynek. össze- vissza szidott, pedig nem írtam semmi sértőt.

személyesen senkinek sem árulom el h Spirituális Sátánista vagyok, mert kiakkadna mindenki.

Hazugság a Biblia. Senki nem akarja elhinni, mert mindenki azt fogadja el, amit mindenki más is.

Senki nem képes utánna néznio a dolgoknak.

A biblia hazugság, lopott szar. Egyiptomi és más pogány vallásokból összeszedett hazugság.

De aki semmit nem akar tudni azt békénhagyom.

De a keresztények csakazértsem. Ők azok akik nagyon támadják az egész Spirituális Sátánizmust, pedig semmit nem tudnak róla. Még a saját keresztény vallásukról sem tudnak semmit.

Én békésen elfogadom, hogy nem akarnak többet tudni, de ők nem akarnak békén hagyni. Rámeröltetik az egész kereszténységet, pedig többet tudok róla, mint ők.

Egyik sem volt udvarias. Hát ilyen egy jó keresztény, aki nem is viselkedik szentként vagy legalább udvariasan?

2018. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!