Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek volt már valami különle...

Nektek volt már valami különleges élményetek áldozás során/után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy nagyon jó élményem ezért kérdezem.Természetesen katolikusokat kérdezek. A sárdobálást az egyházra, Istenre, papokra stb. Kérlek ne az én kérdésemnél. Köszönöm

2018. márc. 17. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem inkább Szentségimádás során szokott lenni, bár nem kell valami nagyon különlegesre gondolni. Nem csapdosom magam a földhöz, vagy hasonló, pusztán lelki élmény.
2018. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én, amikor elsőáldozó voltam, talán 5 éves lehettem, amikor kifelé jöttem a templomból, úgy éreztem, hogy nem éri a lában a földet. Mintha lebegtem volna a föld felett 10 centire. Soha többet nem éreztem ilyent, igaz, nem is gyóntam, áldoztam utána olyan sokszor. Meglehet, hogy az a kevés alkalom is nem volt alapos, mármint ami a bűneim meggyónását illeti. Lehet, hogy maradt még a tarsolyban... ennek már több mint 50 éve.
2018. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 elmesélnéd a lelki élményed, mert pont ilyenekre vagyok kíváncsi


#2 Bizonyára ismered az elveszett bárány történetét 😉

2018. márc. 17. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Talán úgy lehetne szavakkal leírni, hogy nem csak a lélek, de már-már a test is érzi Isten közelségét.
2018. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Meglehet, de az csak úgy lehet, hogy Isten keresett meg engem, mert én úgy 5 évesen egyáltalán nem tudtam a közelségét átérezni. Kimondottan szorongtam, utáltam, hogy a szüleim benyomnak egy rakás idegen gyerek közé, rettentő nagy volt a tömeg, nem tudtam mit kell csinálni, mentem a többi után, csináltam, amit a többi, és közben csak arra gondoltam, legyen már vége. Erre határozottan emlékszem. Van egy fénykép rólam, amin látszik is mindez az arcomon:) hogy mindezek után hogy jött a lebegés??? azt csak a Jó Isten tudja!
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!