Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted ha Kínába születtél...

Szerinted ha Kínába születtél volna, akkor is hinnél Jézusban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Kínában is van sok millió keresztény, bár sok üldözést kellett megélniük és most sem gyakorolhatják teljesen szabadon a hitüket. A "mi lenne ha" kérdések esélylatolgatásainak sok értelme nincs, de az elvi lehetőség ott is meglenne.
2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nemhiszem, Istennek terve volt és van velem hogy ide születtem ;)
2018. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Még ha a Marson születtem volna, akkor is.

Esetleg csak nem tudnék róla.

2018. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Igen.


Ebben az országban is vannak olyan Kínából származó keresztények, akik mára más ugyan úgy hirdetik Isten királyságának jó hírét, mint bárki aki ide tartozik nemzettől függetlenül.

2018. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel a hitet alapvetoen a kornyezetedtol 'tanulod', kinaikent biztosan nem Jezusban hinnel, hanem a helyi istensegekben, szentekben, stb. Ilyenforman a kerdes kifejezetten buta es/vagy provokativ(nak szant) ostobasag.
2018. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Olvastam valahol, hogy a négerek természetesen feketének képzelik Jézust, egy ferde szemű, karatés változat miért elképzelhetetlen?

Mózes is egy kung fu mozdulattal választá szét a tengert, nem?

:)

2018. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondtál hülyeséget, ha nem is karatésnak képzelik, de a többi stimmel, érdemes megnézni Jézus kínai ábrázolásait.
2018. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 KZitus ***** válasza:

Szia


Én itt születtem, de csak felnőtten lettem kereszténnyé, miután a kezembe került a Biblia és alaposan utána néztem a dolgoknak. Gondolom hasonló a helyzet a világ bármelyik részén.

Itt küldöm neked egy Japán férfi(rövid) történetét arról, mennyit tudott változtatni rajta a Biblia:

[link]

2018. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hasonlo tudas es mentalitas birtokaban sem itt, sem ott nem hinnek.
2018. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Bár így lenne lottó ötösöm, ahogy megjósoltam a kérdés elolvasásakor, hogy az első válasz a hirtelen előkerülő több millió kínai keresztény lesz.
2018. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!