Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék keresztény fiatalok...

Hol tudnék keresztény fiatalokkal ismerkedni, találkozni?

Figyelt kérdés
Programokat szervezni, elmenni velük kirándulni, meg keresztény eseményekre, ilyesmikre gondoltam.
2018. márc. 30. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik nagyváros van közel? Ott nézelődj.
2018. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, fiatal fiú vagyok. Nincsenek barátaim, de keresztény vagyok, és szívesen barátkoznék más keresztény fiatalokkal is.
2018. márc. 30. 18:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Pécsen lakom.
2018. márc. 30. 18:57
 4/9 anonim válasza:
94%
Járj gyülekezetbe, ott lesznek barátaid :)
2018. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
93%
Ha keresztény vagy, nyilván jársz templomba, misére vagy istentiszteletre, van bibliamagyarázat vagy hittan, ott nem találsz fiatalokat? Nézz körül, igen aktív szokott lenni a hitélethez kötődő közösségi élet. Pécs nagyváros, biztos vagyok benne, hogy lehet találni egy fiatal keresztémy közösséget.
2018. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én szívesen megyek kirándulni, mert jön a szép idő:)
2018. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pécs egy földi mennyország ebből a szempontból, irigyellek. Sok ott a keresztény ifi csoport, érdeklődj a plébániákon. Es gyere majd az imádság háza konferenciára, ott rengeteg hívő fiatallal találkozhatsz majd. :)
2018. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#8 Hogyan érdeklődjek? Csak menjek be, és kérdezzem meg a papot, vagy egy ott dolgozó embert?
2018. márc. 31. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem pesti vagy szívesen mentem volna veled.
2018. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!