Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jegyesoktatásom komolyan...

A jegyesoktatásom komolyan megkérdezheti a pap, hogy szűz vagyok-e?

Figyelt kérdés
Anyám mesélte, hogy anno tőle megkérdezték. Komolyan lehet ilyet kérdezni? Egyébként ki szűz manapság az esküvőjén, kérdezem én?

2018. ápr. 7. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ki franc jár paphoz manapság, kérdezem én?
2018. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"Egyébként ki szűz manapság az esküvőjén, kérdezem én?"

En pl. az szeretnék lenni. :)


Igen, valószínű, hogy fog erről beszélni, hiszen ez egy alapvető keresztény erkölcsi tanítás. De nem fog ítélkezni felettetek, max elmondja, hogy helyesebb lenne várni, és próbáljátok meg, hogy mostantól esküvőig nem szexeltek. De egy pap nem lesz ítélkező veletek emiatt.

2018. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem fog megvizsgálni. Amúgy meg miért ne?
2018. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor nem, a gyónáskor úgy is előjön, hogy paráználkodtál korábban. Bár nem hiszem, hogy a jegyesoktatáson külön megkérdeznék minden részvevőtől.
2018. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért mész jegyesoktatásra, ha még ezt sem tartod be?

Tényleg: mi értelme van? Ha téged nem érdekel?

2018. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam ilyet, hogy kerek perec neked szegezi a kérdést. Pláne, hogy gyakran jegyesoktatáson nem hárman vagytok, hanem több pár egyszerre készül.


"Egyébként ki szűz manapság az esküvőjén, kérdezem én?"

Most így kapásból 3 párt is tudok, akik már házasok, de előtte nem feküdtek le. Elég jó kapcsolatban vagyunk, megmondták volna, ha nem így lenne, pláne, hogy én már (sajnos) voltam együtt más férfiakkal.

2018. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jegyesoktatáson biztos hogy nem, gyónásnál max céloznak rá, de ha nem voltál elsőáldozó akkor ez is kimarad.


Ki szűz manapság az esküvőjén? Erre nincsenek statisztikák, de ha lennének szerintem meglepődnél az eredményen.

2018. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!