Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezetbe járó tagokhoz...

Hit gyülekezetbe járó tagokhoz lenne egy nagyon érdekes kérdésem nárcizmus, vagy sátán vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg annyi, hogy többször is próbálkoztam már ezzel a gyülekezeti témával, de valami nekem nagyon nem stimmel vagy nem tudom hogyan fogalmazzak a párkapcsolati, szexuális dolgok törvények felöl, és egy konkrét dolog felöl amire most szeretnék rávilágitani!



Tehát a lényeg annyi, hogy én nagyon szerettem a nőket addig amig valahogy oda nem keveredtem ebbe a gyülekezeti témába (utána is) de mintha megnyilt volna a tudatom olyan dolgokra amiket nem szivesen akartam megtudni!


Elméletileg nárcisztikus személyiségzavarom van (amit őszintén szólva nem tudok sehova sem tenni mert szerinem ilyen nem igazán létezik vagyis létezik, de azért nem csak úgy van ez hogy NA MOST ezem van).


Erre a gyülekezetben azt mondják, hogy ez nem csak egy betegség (amit szintén nem hiszek el szerintem csak egy állapot mondjuk szakitás után), hogy ez egy házásság elleni jézabelli szellem....örökéletemben voltak furcsa dolgok velem, de amióta voltam gyüliben ÉS NEM FOGADTAM el ezt a dolgot azóta akkor is történt valami, néha kitudok lépni a testemből, hallottam már istent is...az elején majdnem megőröltem tőle de már hozzászoktam.


Nem járok gyülibe ettől függetlenül azért hiszek istenben, de ezzel a nárcisztikus személyiségzavarral valami nekem nagyon nem tiszta.


Ha valakinek van önbizalma akkor arra rögtön ezt mondják rá.


Továbbá rengetek mai fiatalt látok, hogy egyedül van.



Sokszor mondogatták nekem azt ott a gyüliben "az utolsó időkben sokan lesznek szeretet nélkül valók"


Ez is igaz, tényleg ezt látom de valahogy akkor sem okés valami itt....



Konkrétan ez a dolog érdekelne, mert elméletileg azért mert könnyen alkalmazkodok ismerkedek emberekkel és manipulálni is tudok (úgy ahogy a többi ember is) szerintem az pont azt jelenti, hogy sátánista lennék vagy nem is tudom.


Alapból pozitiv erős személyiségem van, nevetős, viccelődős ami valamiért nagyon furcsa az embereknek de én ezért sátáni vagyok + megszállt jézabel??


Érdekesek ezek és továbbra is azt mondom, hogy hiszek istenben de itt valami nagyon elvan csúszva...a gyüliben azt mondják hogy keressem az istent stb és mindent megkapok utána tőle de valahogy ezt sem látom teljesen igaznak.


Ezekután a tapasztalatok után elolvastam énok könyvét, és komolyan mondom hogy azóta teljesen megváltoztam.



Mintha vissza kaptam volna a "világi énemet" néha látom hogy hozzámszól stb stb embereken keresztül de aztán lehet nincs is ebben semmi csak én gondolom oda.



Szóval mi a véleményetek erről?


Köszönöm a válaszokat! 25f



2018. ápr. 16. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a másik, hogy a szerelmet csak egy pszhilógiai trükknek látom és őszintén szólva be is válik.
2018. ápr. 16. 17:41
 2/8 A kérdező kommentje:
megértem a nőket rájövök mire van szükségük ha csak a szemükbe nézek elég, de ezért már "mágus vagyok"?
2018. ápr. 16. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan akkora lehúzás, mint az összes többi hites dolog.
2018. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező,


Ha komolyan gondolod a keresztény életvitel melletti döntésedet, amit vélhetően a megtérésedkor hoztál meg, akkor kérlek fordulj a gyülekezetben egy lelkészhez, akivel tudsz ezekről beszélgetni. Itt a gyakori nem alkalmas erre (a te személyes érdekeit miatt sem!) A gyülekezetben sokan képesek várni az igazira akár éveket is, jómagam is ezt az utat követtem, most van egy gyönyörű feleségem, és szép gyermekeink. Isten áldjon!

2018. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Zavaros, és nehezen érthető, hogy voltaképpen mit is akarnál megtudni. Javaslom, hogy először a magad háza táján takaríts, mert láthatólag szükséged van rá. Legelőször meg kellene térni, ami nem egyenlő azzal, hogy elmondasz egy imát, hanem azt szívből, meggyőződésből kellene tenni, az Isten élő beszédére adott válaszul, amivel megszólított téged. Láthatólag ez még várat magára, addig pedig felesleges minden további instrukció, magyarázat vélemény, mert nem vagy olyan állapotban, hogy megérthetnéd, hasonlóan a fenti videókat linkelő linkelőhöz.
2018. ápr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lux morulus ***** válasza:

Ennyiből ugyan nem derül ki, de a leírtak alapján inkább pszichopata vagy, nem nárcisztikus.


De mondom...ennyiből ezt nem lehet megállapítani.


Te biztos, hogy nem vagy Sátánista. Emiatt nem kell aggódnod.

2018. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kzs ***** válasza:

@ 6-os


Én is így látom.

Nem igazán tudtam kihámozni hogy valójában miről is van szó. Hatalmas káosz az egész kérdés.

2018. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!