Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Felházra járnak katolikusok,...

A Felházra járnak katolikusok, reformátusok, illetve egyéb történelmi egyház tagjai is, vagy csak neoprotestánsok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Járnak elvétve, de én inkább távol tartom magam tőle. Bár úgy hirdetik magukat, hogy felekezetfüggetlenek, nincs igehirdetés, még is hosszabb prédikáció van, mint bármelyik misén vagy istentiszteleten.
2018. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, járnak mindenféle felekezetből, sőt azt mondják az oda járóknak, hogy mindenki járjon el a saját felekezetének alkalmaira is, ne csak oda. Katolikus fiatalok is járnak oda bőven. :)
2018. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én katolikus vagyok és gondoltam, hogy elnézek egyre. Ezért kérdeztem, hogy mire számítsak. Csak nem szerettem volna egyedül lenni, meg gondoltam új ismeretséget is szerzek akkor már :) Meg sose lehet tudni... Lehet ott botlok bele abba, akit eddig kerestem :D
2018. ápr. 20. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 menjél nyugodtan. :) Ha ismered a karizmatikus megújulást nem lesz számodra nagyon furcsa a dolog. :)
2018. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mehetsz, mint érdeklődő, de érdemes tudatosítani, hogy ez nem szentmise és nem feltétlen katolikus jellegű esemény. Felházon még nem voltam, de voltam más "ökumenikus" eseményen: nekem csak a lényeg hiányzott, azaz Jézus maga.
2018. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy "vallásközi" dolog és nem mise, meg nem istentisztelet, de itt szerintem nem is ez a lényeg. Tetszik az az ötlet, hogy közelebbhozza a különböző felekezeteket egymáshoz :)
2018. ápr. 21. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jár mindenféle.
2018. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!