Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen érzés a Mennyországban...

Milyen érzés a Mennyországban lenni?

Figyelt kérdés
Aki oda kerül, az mit érez? Hallottam emberekről, akik már voltak a Mennyországban.
2018. ápr. 26. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt senki sem tudja.De nagyon remélem hogyha létezik akkor ott csak hatalmas szeretet és tisztelet van nincs ármánykodás,hazugság,gonoszság.
2018. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én úgy képzelem, hogy mindenféle földi dimenzió megszűnik és egy energiacsomóként mintegy visszaolvadok az univerzumba. Nem érzek semmi különöset,csak amolyan fényszerű lényként lebegek a nagy egységben. A lelkem szerintem ebben a formában, ahogy a földi életemben volt, nem létezik többé. Ki tudja...
2018. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

12


Ehhez elég valami keményebb drog. :D

2018. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy bizonyos érzethez vagy jelenséghez mivel kéne belőnie magát a kérdezőnek,hanem milyen lehet a Mennyországban. Az,hogy te az én válaszomat egy jó adag heroin vagy lsd utazással azonosítod, max akkor releváns vélemény, ha a belövés maga az aranylövés....
2018. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
„Amit szem nem látott, fül nem hallott, és ember szíve meg sem sejtett, azt készítette el Isten az őt szeretőknek.” (1Korintus 2:9)
2018. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Supernatural/odaát cimű sorit ajanlom😍😂 Az megmutatja milyen a mennyorszag
2018. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!