Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ördög az interneten méginká...

Az ördög az interneten méginkább jelen van mint máshol? Különösen ezen az oldalon aktív?

Figyelt kérdés

Mert nekem van egy olyan érzésem, hogy igen. Szabadíts meg, kérünk, Urunk, minden gonosztól; adj kegyesen békét napjainkban, hogy irgalmadból mindenkor bűn és baj nélkül éljünk, míg reménykedve várjuk az örök boldogságot és Üdvözítőnknek, Jézus Krisztusnak dicsőséges eljöttét.


Mert tiéd az ország, a hatalom és a dicsőség mindörökkön-örökké. Ámen.



2018. máj. 2. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha Isten mindenható, akkor hogy a fenébe lehet ördög?


Szüntesse meg az Öreg a gonosz kis vöröst és balra el.

2018. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom eldönteni, hogy te egy nagyon aberrált ember vagy vagy egy troll, értelmes hozzászólást/kérdést még nem láttam tőled. :D
2018. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ja ott kockul az ördög az üst mellett és ide írkál.
2018. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Miként lehetne jobban jelen? A netkábelben futó biteket lovagolja?
2018. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen, úgyhogy kapcsold is ki gyorsan, mond le a netet, nehogy megfertőzzön. Mi meg vígan elleszünk itt nélküled.
2018. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

" Mert nekem van egy olyan érzésem, hogy igen. Szabadíts meg, kérünk, Urunk, minden gonosztól "


Most lőjjetek bokán,de nekem erről a Nem fogadott hívás című "horror"filmből jutott eszembe az ördögűzős jelenet,amikor a templomban egy félnótás elkezdett a gonosz szellemnek üvöltözni,hogy "távozz e telefonból!" :D Ott vesztettem el a fonalat,hogy ez most egy béna horrorfilm,vagy egy nagyon jó paródia.

2018. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másokhoz a TV képernyőjén megy démoni formában...

https://www.youtube.com/watch?v=V5aK_cYPcow


:)

2018. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt van, jelen van.
2018. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Az ördög mindenhol jelen van, mert ő fejedelme ennek e mostani világ rendszernek. A legnagyobb fegyvere a média, a tv és az internet, mert ezek segítségével érhetőek el a legnagyobb tömegek, így sokakat megtéveszthet és becsaphat. És bármilyen viccesnek is találod kérdező, itt ezen az oldalon is jelen van, segíti a hitetleneket a keresztényekkel szemben.
2018. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 E-Zsolesz válasza:
Utolsóval nagyjából egyetértek. De nem a vallástól akarja távoltartani az embereket, hanem a spiritualitástól. Ugyanis a vallások valójában kitekerték az igazságot. Luci azt támadja meg, aki hirtelenül és segítség nélkül ébred fel saját isteni lényének tudatával.
2018. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!