Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalan vagyok ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy talalkozgatom egy sraccal akirol az elejen ugy gondoltam hogy bejon, viszont egy ideje rajottem arra, hogy szeretek beszelgetni vele, de ugyanakkor nem erzek semmit mikor egyutt vagyunk es emiatt nagyon bizonytalanul erzem magam. ugy erzem hogy eroltetett lenne vele egy kapcsolat. 23L

2018. máj. 4. 16:50
 1/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Az ilyet fölösleges erőltetni. Nincs meg a kémia. Megesik.
2018. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan építsd le, még mielőtt jobban belédhabarodik és le se tudod rázni többet, vagy nagyon megbántod...
2018. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
en ertem ezt, csak attol felek hogy ha lerazom meg fogom banni, mert ezelott nagyon hianyzott nekem az ilyen fajta foglalkozas
2018. máj. 4. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta foglalkozás? Mi van???
2018. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az hogy foglalkozik valaki velem. sok ideje nem volt mar baratom.
2018. máj. 4. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát csak ezért ne legyél vele ha nem is igazán vonzódsz hozzá!
2018. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!