Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos embereknek mi a...

Vallásos embereknek mi a véleményük az eféle zenéről?

2018. jún. 6. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem jön be se zeneileg, se sehogy, mondjuk az is igaz, hogy nekem hitem van, nem vallásom. :D


Ha már metal, akkor inkább ez:

https://www.youtube.com/watch?v=FNdC_3LR2AI

2018. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Ennél van zeneileg sokkal jobb metal. Ez egy hatásvadász valami.
2018. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Függetlenül attól, hogy a zenei stílus bejön-e vagy sem (nem vagyok rajongója), ez már olyan üzenetet hordoz, olyan képi megjelenítéséket tartalmaz, ami keresztény szempontból káros. Talán valami sátánista rituálén elmenne.
2018. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
A zenei stílus, a hangszerelés, a dallam nagyon bejön, viszont a szöveg és a videóklip olyan üzenetet hordoz, ami az én értékrendembe abszolút nem fér bele, sőt... kifejezetten káros gondolkodásnak tartom.
2018. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mansour ***** válasza:
83%

Gagyi zene, obszcén és keresztényellenes tartalom és képi világ - lehető legrosszabb párosítás szerintem.

(pedig nem vagyok vallásos9

2018. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok egy metál fan, de pusztán kereszytén szemszögből nincs baj a metállal természetesen. Stílustól függetlenül nem tetszik ha a keresztyénségből űz gúnyt, ráadásul a legklisésebb, leggagyibb módon (itt a klipben az történik hogy a ájtatos apácák leveszik ruháikat és a démonnak öltözött énekes körül táncolnak bikiniben).
2018. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Hidegen hagy. És ez rosszabb mintha nem tetszene.
2018. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Mi köze van a zenének a valláshoz? Miért kell a művészetbe vallást keverni? Zenészként egyiket sem tartom túl egyedinek, de rossznak se. A Powerwolf a Dragonforce stílusát másolta le, a Gojira pedig a Panterát. A Gojirának jobban sikerült a dolog, a Powerwolf sajnos nem éri el a Dragonforce zsenialitását.
2018. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Időpont ma 13:40

Sátánistáknál ez, keresztényeknél pedig a máglya.

2018. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én mint zenét csípem a powerwolfot, de ez ízlés kérdés, nem függ ösze az ember hitbeli meggyőződésével, mint "sátánista" bandát pedig, ahogy az öszes hasonlót sem tudom komolyan venni, ganxta zolee-ra nem mondom hogy ne genxterkedjen mert a piroson sem sűrűn hajt át, mert ő nyíltan és vállaltan egy szerepet játszik, az ilyen zenekarok is kb ennyire hitelesek ,csak ők nem szólnak ki... sokkal sátánibb ami a legtöbb disckóban történik, esküszöm neked az is gonoszabb és sötétebb ahogy a legtöbb munkáltató az alkalmazottaival bánik mint a powerwolf vagy a dimmu borgir
2018. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!