Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki mit gondol, hogy lehet e...

Ki mit gondol, hogy lehet e megtért embernek (pl nőnek) szőrtelenítenie magát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért? Mi okból? És ha nem akkor is miért nem? Várom a válaszokat,ki hogy gondolja.

#Isten #megtért ember #megteremtett ember
2018. jún. 10. 18:51
1 2
 1/15 A nép hiteője ***** válasza:
62%

Mi okbol lehet szorteleniteni?

Ha mar szornel tartunk es valaki azt g9ndolja, hogy azt azert nem jo levagni mert Isten ilyennek teremtett akkor minek vagjunk kormot, orrszorrt meg fulszort?

Esztetika. Nem rongalasa Isten templomanak hanem apolgatasa.

2018. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Első hozzászóló jól megfogalmazta. Változnak az idők, és ha ma ez az ápoltság része, nyugodtan lehet szőrteleníteni. Isten nem azt akarja, hogy rosszul érezd magad a bőrödben!
2018. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2018. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk,mondasz valamit,hogy Isten nem akarja hogy rosszul érezd magad a bőrödben. De ha jobban belegondolunk akkor már a karunkon sem hagyjuk meg a szőrt? Csak mert az a divat? Mert lassan már az is divat lesz. Szerintem ne menjünk a világ után,már ha most az a divat,hogy csupasz legyél akkor az leszel? Körmöt, fül és orrszőrt azért nem hagyjuk meg mert az megbotránkoztató lenne és zavaró,de a lábon nem lenne jó levágni mert az hiúság bűne lenne úgy vélem. Ezért azt takarni kell ha lehet. Bár igen,jobb lenne leszedni mert az ember jobban érezné magát de ha jobban belegondoltok akkor minden nap szőrteleníteni? Annyi gond van vele,ha pedig gyantázzuk akkor meg fájdalmas. Szerintem Isten sem akarná,hogy fizikailag fájdalmat okozzunk magunknak.

Ez az én véleményem,szívesen várom a további hozzászólásokat.

2018. jún. 10. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem egészséges a szőrtelenítés, bár ma nagy divat annak mondani.De semmi köze a vallásossághoz.
2018. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap szőrteleníteni! :)

Majd megírom privátban, hogy megy ez. :))


Ez egyéni kérdés, hogy valaki pl.a karját is szőrteleníti e.

Ha valakinek nagyon sötét és dús, akkor szintén nem bűn leszedni, vagy kiszőkíteni.


A kulcs ott van, hogy ez ápoltsági kérdés, nem hiúsági.


Persze mint ahogy más dolgokat, ezt se kell túlzásba vinni.

2018. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyesmit tiltana a kereszténység, akkor már megérett volna az elpusztítására.
2018. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Amúgy lány karján valami iszonyúan ronda a szőr. A lábán még elviselhető.

De már láttam olyat, hogy a melle is szőrös volt. Istennek vajon mi volt az utóbbival a szándéka?

2018. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt nekem nem fáj a gyanta, másrészt inkább legyen az, mint a sok szőr miatt egy hosszú nyári nap után büdösség. Nem tudom te hogy vagy vele, de engem nagyon zavar, ha büdös vagyok és ezzel másoknak okozok kellemetlenséget. De ha ez neked bejön, akkor tegyél belátásod szerint. De ne használj onnantól kezdve semmiféle világi dolgokat, dobd el a mobilt is.
2018. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok büdös a lábam miatt. A hónaljamat viszont muszáj leborotválni mert az már szagos. Viszont amit nem muszáj azt nem szedem le. Tény hogy nyáron jobb lenne rövidet hordani de én megoldom nagyon vékony anyagú nadrággal. És abban nincs melegem.
2018. jún. 11. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!