Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki mit gondol, hogy lehet e...

Ki mit gondol, hogy lehet e megtért embernek (pl nőnek) szőrtelenítenie magát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért? Mi okból? És ha nem akkor is miért nem? Várom a válaszokat,ki hogy gondolja.

#Isten #megtért ember #megteremtett ember
2018. jún. 10. 18:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A mobil használata nem bűn,de a divatozás szerintem az. Van egy jó mese könyv Max Lucadotól. De youtubon is fent van.


[link]


Szerintem jól megfogalmazza azt hogy ne menjünk a világ után,ne kövessük a világi embereket.

2018. jún. 11. 10:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Az 1-s válaszoló már megemlítette a testünket, mint a Szentlélek templomát, amit Istentől kaptunk, helyesen tette, mert felelősséggel tartozunk érte. A szélsőségektől mentes szépítgetése, csinosítgatása, ápolása és karban tartása szerintem nemhogy nem bűn, de kötelező is. Amíg nem okozunk kárt, amíg valami a javunkat vagy a lelki békénket szolgálja és nem tiltja a Szentírás addig nyugodtan megtehetjük. Ha a komfort érzetedet nem befolyásolja a szőrős lábad akkor ne szőrteleníts. Ehhez hasonló "probléma" a hajfestés is. Én lassan 10 éve festem a hajamat, mert nagyon korán elkezdtem őszülni és nem érzem, hogy Isten ezért neheztelne rám, nekem erre szükségem van, én így érzem jól magamat. De pl. tetoválást nem csináltatnék, mert egyrészt divat másrészt kárt tennék magamban.
2018. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De a hajfestés is káros. Mondjuk vannak ammónia mentes festékek is.
2018. jún. 11. 13:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Tehát az a jó, amit te annak látsz. Ha te nem vagy büdös a lábad miatt, és csak hónaljat szedsz, akkor az a normális. Hát nem vagy semmi. Biztos vagyok benne, ha ugyanilyen törvénykező szemmel néznélek, mint ami neked van és ugyanígy ítélkeznék feletted, ahogy te más felett, akkor benned is bőven találnék kivetnivalót.
2018. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam,hogy én szent vagyok. Sőt! Nem akartam ítélkezni csak leírtam,hogy szerintem mi nem jó de ha tévedek vagy ha ti máshogy látjátok akkor azt szívesen elolvasom.
2018. jún. 11. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!