Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pénzért gyógyítanak-e a...

Pénzért gyógyítanak-e a keresztény szolgálatok (pl A Gyógyulás Hangja, stb. )?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Első sorban személyes tapasztalattal rendelkezőt válaszát várom.
2018. jún. 18. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na rákerestem erre a gyógyulás hangjára, nem tudom, hogy pénzért csinalja-e, de tartad távol magad ettől, tuti kamu.
2018. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KZitus ***** válasza:
0%

Szia


Nem tudom helyesen értettem-e a kérdésedet. Ha nem elnézésedet kérem.

Minden esetre itt a szomszéd városban van egy úgynevezett "keresztény klinika", amerikai szervezetek hozták létre, a református egyház egyengeti az útját, és igen, kemény pénzért van minden vizsgálat, a labor is...

2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedvez Zitus!

Arra gondoltam, amikor egy csoport imával, kézrátéttel, stb. próbál segíteni.

2018. jún. 18. 15:07
 5/6 KZitus ***** válasza:
100%
Bocsi ott nem erről van szó, félreértettem, elnézést.
2018. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
42%

Nem gyógyítanak pénzért, nem is tehetnék ezt, mert ezt tiltja a Biblia. Tehát aki odamegy az összejövetelükre, és kéri (odaáll a sorba stb.), azért imádkoznak ill. szolgálnak felé, teljesen ingyen.


Az azonban gyakran előfordul (pl. konkrétan a Gyógyulás Hangja missziónál is, és más hasonlóknál is), hogy az alkalom végén nyilvánosan elmondják, hogy elfogadnak adományokat, sőt olyan is van, amikor gyűjtést rendeznek. Ilyenkor aki akar az adakozhat, de akinek nincs pénze vagy nem akar, annak természetesen nem kell adakoznia (természetesen nem figyelik, hogy ki adakozik és ki nem).

2018. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!