Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki megtudná írni ennek az...

Valaki megtudná írni ennek az imának/éneknek a nevét/címét és azt, hogy hol találhatom? Esetleg valaki betudná gépelni ide az eredeti változatát és megírná, hogy honnan másolta?

Figyelt kérdés

Az se kizárt, hogy nem egy, hanem két imáról/énekről van szó. Ne haragudjatok a nagybetűkért, de csak így van meg nekem is:


„FELSÉGES OLTÁRISZENTSÉG LEGYEN A MI OLTALMAZÓNK. MINDEN LÁTHATÓ, ÉS LÁTHATATLAN ELLENSÉGEINK ELLEN, MOST ÉS HALÁLUNK ÓRÁJÁN. Ó JÉZUSOM ÉDES SZÍVE ADD, HOGY TÉGED MINDJOBBAN SZERETHESSELEK, Ó LEGSZENTEBB SZŰZ ASSZONYA, MÁRIA, KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK. ÁMEN.”


Előre is köszönöm a segítséget.



2018. jún. 19. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet találtam, ami az első fele annak, amit írtál: "A legméltóságosabb Oltáriszentség legyen a mi oltalmazónk minden látható és láthatatlan ellenségünk ellen, most és halálunk óráján. Amen." Ez egy népi ima, amit a szentmisék végén mondanak egyes helyeken. Ezen az oldalon találtam: [link]

A másik is valami hasonló imádság lehet.

2018. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!