Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnák eljutni ahoz a...

Hogyan tudnák eljutni ahoz a ponthoz, hogy Isten rajtam is segítsen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami angyal sajnos.Valamelyik nap voltam egy szalézi egyház álltal fent tartott iskola évzáróján.Ott ébresztett rá egy pap amit mondott "Nincs olyan bűn amit Isten nem érthetne meg!" Sokszor könyörögtem sírva az Istenhez,de nem mindig hallgatott meg.

Pár napja már csak az Istenre számítok,csak ő van az eszembe.

Hogyan tudnák vele "beszélni" vagy "felvenni akapcsolatott"?


2010. jún. 16. 21:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Küldjél neki Emailt.
2010. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Isten is utálja a -nákolást, amíg nem tudsz helyesen írni, addig sz-rik rád. Majd ha leírod helyesen, hogy tudnék, akkor talán felédnéz.
2010. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2010. jún. 16. 21:55
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Ha minden apró örömet betudsz annak, hogy Isten a kedvedben járt, akkor ezeknek az apróságoknak is örülni fogsz, és nem fogsz reklamálni, hogy Isten szarik rád. Aki meg a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli...
2010. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%
Gondoltál már arra a lehetőségre, hogy Isten nem szeret téged? Nem kellesz neki, sőt, több mint valószínű, hogy egyenesen gyűlöl. De nem ez a legnagyobb baj. Hanem az, hogy ő se kell nekünk. A kárhozat és a megváltás csak duma!
2010. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

Először is bocsáss meg ezeknek a parasztoknak akik tanács helyett csak b@szogatnak.

Isten füle mindent hall. (azt is hogy most az én anyámat is szidják)

Nem a szavak a lényegesek, hanem a gondolatok, az elhatározás, a komoly szándék a változásra, a kérésed szerény megfogalmazása és a kellő alázat.

Élj úgy, hogy méltó legyél Isten segítő kezére.

Nem hagy magadra, ne félj.

2010. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
22%

Van egy rossz hírem, nincs isten, se télapó, se húsvéti nyúl.

Törődj bele.

Innentől értelmetlen a kérdés

2010. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:14


Végre egy normális hozzászólás!Köszönöm!!

És Isten mindenkit szeret..és igenis létezik,mindenkiben,bennünk:)

2010. jún. 16. 22:28
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Ha a létezésünk valószínűségére gondolunk, akkor tényleg minden ajándék. Minden apró, hétköznapi mozzanat. Hoppá, ez zen. Sebaj, tökéletesen megférnek egymással!
2010. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%
A vallásosoknál ez krónikus betegség, hogy nem tudnak helyesen írni?:D Az Nietzsche, nem Nietsche!
2010. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!