Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A református vallásúakat...

A református vallásúakat kérdezem főként! Volt már valaki a Magyar kékkereszt DÖMÖSI iszákosmentő missziónál függőségből gyógyulni?

Figyelt kérdés

Már jelentkeztem a július 9.-én kezdődő programra függőségem miatt!

Orvosok és a Jézusba vetett hit által sokaknak sikerült a szabadulás ebből a több mint kellemetlen betegségből!

Bibliaórák,elmélkedések,tanítások és éneklések valamint közös beszélgetések és séták szerepelnek a napirendben.Hogyan lehetek képes a Jezusba vetett hit által gyógyulni?Ezt a lehetőseget a helyi templomban mondták nekem református segítők és nem gondolkoztam sokáig,jelentkeztem.

De nem tudom,hogyan higgyek a felszabadító Jézusban,hogyan tudnám érezni,hogy velem van és segít?Nem vallásos egyénektől is örömmel várok választ akiknek van rálátása és tapasztalata a szenvedélybetegségek természetére és segíteni tudna tanáccsal mert én tényleg szeretnék felépülni!Szívesen beszélgetnék ezt a témát átlátó és megértő emberekkel mert betegségem miatt magányos vagyok.Hálás vagyok,hogy elolvastad!



2018. jún. 27. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok alkoholista, soha nem is voltam, viszont a családban volt sajnos. Remélem sikerül meggyógyulnod, Isten segítsen és adjon szabadulást.

A neten találtam a következőket, szerintem érdemes elolvasni.

[link]

2018. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értékes tartalom megosztását és jókívánságot🙂Hálás vagyok érte!
2018. jún. 27. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem személyesen voltam Dömösön, de ismerek embereket, akik ott jártak. Olyanokat is ismerek, akik gyógyultak, olyanokat is, akiknek nem sikerült elsőre. Én magam is irányítottam már Dömösre embereket.

Szakszerű segítséget kaphatsz, de a kulcs valóban az, hogy elfogadod Jézust, mint Megváltódat. Bár a Református Egyház tartja fenn, de sokan érkeznek más felekezetekből is. Nem a felekezet a fontos.

Menj el, légy nyitott és elszánt!

Egyik barátomat egy erdélyi programra irányítottam. Ezt is belinkelem neked. Ez hosszabb ideig tart, mint a dömösi, és sajnos fizetős.

[link]


Sok áldást! Kívánom, hogy sikerüljön.

2018. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az együttérzést!
2018. jún. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!