Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi milyen nálatok...

Jehova tanúi milyen nálatok egy Kongresszus? Ti ott lesztek? Ez csak Debrecenben szokott lenni? (Most lessz Debrecenben Július 20-22-ig. Kaptam a postaládába erről egy papírt. )

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 09:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az áll a papíron,hogy a Főnix csarnokban lesz Pénteken,Szombaton,és Vasárnap.9:20-tól 16:50-ig kivéve Vasárnap,mert akkor egy órával rövidebb.Mi tud történni ilyen sok idő alatt ? Ezen csak környékbeli emberek lennének PL Kelet magyarországi emberek ? El nem tudom képzeli,hogy milyen lehet...Mondjuk én Református vagyok.
2018. júl. 2. 09:20
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Én akkor megyek :). Jó szokott lenni. Fenn van a honlapunkon a részletes program:

[link]

Biblián alapuló előadások, interjúk, filmek vannak. A férjem nem igazán vallásos, de az utóbbi pár évben mindig eljött velünk a nyári kongresszusokra, mert neki is tetszett. Ha érdekel a Biblia, akkor pedig mindenképp tudom ajánlani.

2018. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy nem olyan sok az, mert minden nap kb. 1,5óra ebédidő van. :)
2018. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Szervusz


Nem csak Debrecenben. De ugyan az a program lesz megtartva, a világon mindenhol, 239 országban, csak körzetenként más más időpontban.Itt Bibliai témák hangzanak el, hogy a minden napi életben, hogyan alkalmazhatjuk a leírtakat.


Már zajlik, minden hétvégén. A 3 napos kongresszus Augusztusig bezárólag minden hol meglesz tartva, hogy mindenki szellemileg jól táplált legyen és vigasztalást, buzdítást kapjanak, ezekben az utolsó napokban.


Szombaton keresztelkedések vannak, azok akik most adják át az életüket Istennek, azok fognak minden hol megkeresztelkedni.

A jw.org honlapon, a kongresszusi füzetben fel vannak sorolva a témák, hogy délelőtt milyen ülésszaki programok lesznek, illetve délután, is.

Ide bárki bejöhet, díjmentes, nincs pénzgyűjtés, tized, perselyezés.

Hogy helyileg hol lesz megtartva, azt is megtudhatod, a jw.org honlapon.

2018. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Elfelejtettem mondani: Igen, most csak északkelet-magyarországiak lesznek, azt hiszem. A többieknek másik hétvégéken van.
2018. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Milyen 239 ország, b#szki??????? Térj már észhez. Akkora egy világi idióta vagy, amekkorát az istened sem b#szott.
2018. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KZitus ***** válasza:
8%

Szia


Itt megnézheted hozzád hol lesz a legközelebb kongresszus: [link]

ha Magyarországon élsz. Én nem ott élek, másik országban, de szintén 20-22 hét végéjén leszek ezen a nagyszerű eseményen, amelyet minden évben sokmillió hittársammal már alig várunk.

Kisfilmjeink közül választva megnézheted, hogyan zajlik ez a csodálatos három napos eseménysorozat. Mindegyik kongresszus egyedi és megismételhetetlen élményt jelent Jehova népe számára :-)

2018. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

"Kaptam a postaládába erről egy papírt. )"


ha én pont akkor elkapnám azt aki ilyet elkövet velünk, bedob a postaládánkba ilyen propaganda anyagot, akkor az illető valószínű soha többé örökre már nem tudná ugyanezt megismételni!

2018. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

"Jehova Tanúi olyan szervezet, amely családokat választ szét, gyűlöletet kelt, és emberi életeket fenyeget. "


ez bírósági végzés ítélet !


rengeteg a panasz mindenfele!


az egész világon rengeteg családot tettek tönkre !


elég világos a bírósági határozat!


CSAK IDŐ KÉRDÉSE, hogy a jehova vezetők a szervezőkkel egyetemben évekre "ODA" kerüljenek

a súlyos CSELEKEDETEIK miatt.


mert itt nem vallás kérdésről van szó

ÉS NEM vallás gyakorlás korlátozásáról

hanem teljesen normális emberi viselkedés

betartásáról és betartatásáról.


Érdemes ekkora ÓRIÁSI CSALÁDI áldozatot hozni,

hogy az

amerikai szekta milliárdos tulajdonosainak tovább növekedjen a vagyona és politikai hatalma

amik a céljaik! ,

vele szemben az ingyenes tagok akik még az életben soha semmit sem élveztek,kaptak az USA VÁLLALKOZÓKNAK képződő milliárdokból?!

2018. júl. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
2018. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!