Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi milyen nálatok...

Jehova tanúi milyen nálatok egy Kongresszus? Ti ott lesztek? Ez csak Debrecenben szokott lenni? (Most lessz Debrecenben Július 20-22-ig. Kaptam a postaládába erről egy papírt. )

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%

nekem a jehovák propaganda anyagaikról a

tipikus kábítószer kereskedők módszere jut az eszembe

mint a látott videóról is.


ahol a "cukros bácsi" azonnal CSAK szép és jó kicsi anyagot mutatja , és ad INGYEN.

lehetőleg akkor éppen valamiért pont lelkileg gyenge ezért kiszolgáltatott embereknek adja,

akik szinte semmi de semmi széleskörű megvizsgálás nélkül ezért tudatlanul általában bekerülnek a szektába.


és innen a meredek lejtő után már szinte teljesen lehetetlen a tömegek számára a vissza út csak ritkán 1-2 fehér holló exjehova személy néha néha . hát ilyen a kongresszus is örtorony vállalkozás szekta módra.

2018. aug. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

ezek a jehova szekta csavargók még merik a szájukra venni Jézust!


én vallásoktól függetlenül irom:


szervezet tanainak megalkotója C. T. Russell szerint Jézus a Sátán testvére.


Ezt a tanítást a szervezet a mai napig nem vonta vissza:


A very old publication of the early International Bible Students group said, "In the beginning, God had two sons, that were named Word and Lucifer. Though Lucifer was not as favored as the Word was, he was defined with the Word as the morning star (Deliberation- freedom, Watchtower Soc, p. 26, 33 - published early in the 20th century, around 1912).

Read more: [link]

2019. júl. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!