Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a bizonyíték arra hogy a...

Mi a bizonyíték arra hogy a tudósok hazudnak az evolúcióról? Csak mert szerencsétlenen születtünk pokolba jutunk?

Figyelt kérdés

De mióta ismerjük a mentális betegeket, akiknek a szabad akaratuk nem értelmes, azóta a Biblia semmiképp sem hihető, hisz nem tudnak maguknak dönteni erről.

Akkor akik nem ismerik a kereszténységet, mert mondjuk szegények vagy olyan térségben élnek? (pl indiánok régen Amerikában) Tele van vallással a világ, a keresztény ugyanolyan csak jobban terjedt, mert annak az eredeti ötlete volt a legszimpatikusabb és sokaknak megtetszett és bővítették teóriákkal meg őrültek eszméivel. Vagy akit nem érdekel ez a téma, mind el vannak ítélve pokolba? Akkor Einstein is pokolba kerül, csak mert nem hitt? Meg a buddthák, mert nekik is tök jó magyarázataik vannak mindenre, de szerencsétlenségből nem olyan családba születtek hogy annak neveljék, vagy senki nem győzte meg őket, ezért pokol? Ez valami vicc?


És a tudósok hazudnak a csontokból szerzett evolúciós információról? Tudom hogy nektek nevetségesen hangzana, hogy majmok rokonai legyünk, de ezt legalább bebizonyították, Bibliát nem tudjuk kik írták. Már rég utánajártak volna ha csalás. Többször is biztosra mennek, rengeteg tesztet végeznek hogy jó legyen a megoldás. Darwin se lehetett photoshop mester. xD Volt hamisításra példa, de azt leleplezték. Keresztény tudósok is lehetnek, csak tudván ezt, áttérnek.



2018. júl. 4. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%

Semmi. Minden megfigyelés amit csak valaha dokumentáltak, minden kísérlet amit végeztek, minden működőképes evolúciós algoritmus tökéletesen alátámasztja az evolúció működését.

A másik oldal eddig legfeljebb a saját tudatlanságát tudta felmutatni, azaz "én ezt nem értem úgyhogy ez nem működik".

2018. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:

Mint amikor a skizofrén anyám azt mondta apám CT agyképére hogy nincs agya, ő Sátán xD, nem is ért hozzá. Pontosan


Szegény homoszexuálisok keresztény rokonokkal..

2018. júl. 4. 18:11
 3/78 anonim ***** válasza:
60%
Ne is haragudj, de a skizofrén édesanyádat ne keverd össze egy egészséges elméjű kereszténnyel! A normális keresztények mind hisznek az evolúcióban! Hol van benne a bibliában,hogy nincs evolúció? Persze, mind Isten teremtményei vagyunk, de Isten teremtette az evolúciót is!
2018. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:

Én a makroevolúcióról beszélek...

Majom->Ember

2018. júl. 4. 18:49
 5/78 A kérdező kommentje:

Kérdésre válaszolni valaki?

;-;

2018. júl. 4. 18:50
 6/78 anonim ***** válasza:
43%

Speciálisan az ember evolúciója csak részben ismert, van egy több millió éves időszak az emberősök előtt.

Kedves kérdező, a tudomány nem ismeri a különbséget a mikro- és a makroevolúció között. Fajkeletkezést is dokumentáltak már, például a londoni metró aluljárójában egy új szúnyogfaj él, ami a metró megépítése után jött létre.


Ami az embert illeti: az ember utolsó őse evolúciósan jött létre, illetve lett teremtve. A meglelkesítéssel Isten létrehozta az embert, ami testileg nem látható, tehát ez az időpont visszanyomozhatatlan. Utána az ember evolválódott tovább. Egy lépés volt a bűnbeesés, ezt nem lehet már visszanyomozni. Nem azért, mintha tökéletes bűntény lett volna, hanem azért, mert vagy eltűntek a bizonyítékok, vagy azért, mert nem biztos, hogy pont az első bűntett bizonyítékait találták meg.

2018. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
0%

Megint, egy tipikus esete annak, hogy valaki leírja az agymenését, anélkül, hogy kicsit is utána nézne a dolgoknak.

Ha meg van olyan kommentelő, aki megpróbálná elmagyarázni, le van hülyézve...

"ez valami vicc?" Nem ez nem vicc, ez hit. Bibliában, nem az van, hogy hogyan fejlődött ki az emberiség, hanem, hogy ki által! Ez benne a lényeg.

De volt már a kezedben Biblia egyáltalán?


Áh mindegy nem is tudom minek fárasztom magam felesleges magyarázkodással, úgysem akartok Hinni!

Így is a fele mondandómat visszatöröltem, mert mint KERESZTÉNY, én nem tehetem meg, hogy indulatos legyek, vagy gúnyolódjak, még akkor sem, ha számomra a szent dolgokat, mint a Biblia sértegetik...

2018. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:

0%!

Mi a valószínűsége egy olyan titoknak/nazugságnag, amiben világszerte több millió ember benne van.

A mai fiatlaságból kerülnek ki folyamatosan a tudósok, kutatók. A tudomány elsődleges célja az ismertek bővítése.

Vezetnék félre a most mégcsak iskolába járó majdani kutatókat?

A középkori szinten mardtunk volna!

2018. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

Áháá szóval a neandervölgyi ősember, meg a pattintottköveik, meg eszközeik ott voltak Ádám és Évával és az özönvízben kihaltak? xD

Nem akarok bunkó lenni, de nem értem, és ez kezd megőrjíteni.

Eddig úgy volt hogy 7 nap alatt teremtett meg mindent, az állatokat is egy nap alatt.

És a másik kérdésem már nem is fontos? Milyen igaz Isten úgyis létezik ha nem is logikus, valakit majd egyszer csak megáld hogy válaszoljon, hisz ő a Mindenható, nem kell semmit túlgondolni, minden megoldódik, Istent nem kell megkérdőjelezni xD (((Szarkazmus)))

2018. júl. 4. 20:10
 10/78 anonim ***** válasza:
57%

"Én a makroevolúcióról beszélek"

Az csak néhány tudatlan kreacionista agymenése, hogy kettéválasztják az evolúciót, és azt a részét letagadják ami nekik nem tetszik.

Velük ellentétben azért a keresztények java része szokott gondolkodni is, és nem űz szélmalomharcot tudományos tények ellen.

2018. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!