Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon csúnyákat mondtam az...

Nagyon csúnyákat mondtam az Istennek ma, ez bűn?

Figyelt kérdés

#vallás #Isten #bűn #kitérdekelmár
2018. júl. 22. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1%
Igen! Isten és a szentlélek káromlása a legnagyobb bűn! Még a gyilkosságnál is nagyobb!
2018. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

1


Szerencsére már nem ti vagytok hatalmon. :D

2018. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Na igen, persze az nem bűn, h kínoztat engem. Az nem bűn, ő bármit megtehet. Az nem bűn, hogy odáig kellett süllyednem, hogy ehhez folyamodtam. Neki nincs bűne. Az nem bűn, hogy se élni és meghalni nem hagy engem. Ez se bűn. De az minden bűn amit mi gondolunk vagy teszünk. Totál el vagyok keseredve, de az ugyan mit számít, én így adtam ki magamból, ennyi. Élni bűn, meghalni bűn. Vigyen a pokolba, nem érdekel már. Hiszen gyerek koromtól pokolban élek. Ő nagyon jól tudja ezt. Mindent tud. Ugyan mit tesz velem megöl? Én magam kértem valamelyik nap hogy vegye el az életemet, mert fáradt vagyok mindenkitől. Büntessen csak meg, tegyen amit akar. Úgysem kell tőle semmi sem már nekem.
2018. júl. 22. 20:01
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

A legegészségesebb leereszteni a gőzt olyanon,ami nem létezik.

2018. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem baj. Jól elleszünk majd ott lent....
2018. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Természetesen bűn, de Isten ezt a bűnt is képes megbocsátani.

Ajánlom elolvasni az alábbi oldalt, ha tényleg bánt, amiért megsértetted Istent:

[link]

2018. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Őőő... sanszosan érdemes volna felkeresned egy pszichológust!
2018. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elmondom majd húsz miatyánkot, gyertyafény mellett.
2018. júl. 22. 20:49
 9/20 A kérdező kommentje:
Úgy hitelesebb lesz. 😁
2018. júl. 22. 20:50
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek életében vannak nagyon komoly problémák,amikor nem látunk kiutat,amikor összetörtnek érezzük magunkat amikor a hullámok összecsapnak a fejünk felett.

Bizonyára te is most ilyen helyzetbe kerültél.De bármilyen rossz helyzetben is vagy és kilátástalan a helyzeted,soha ne gondold azt Istenről,hogy Ő helyezte ezeket a kínos dolgokat az életedbe.

A Jakab apostol levele 1/13 azt mondja Isten gonoszsággal nem kísérthető, ő maga pedig senkit sem kísért.

Isten volt az aki elküldte értünk az Ő egyszülött Fiát,Jézus Krisztust a Messiást aki meghalt a mi büneinkért.És az Ő vére az engesztelő áldozat a mi büneinkért.És nem adatott más név az ég alatt amely által üdvözülhetnénk.

Isten tudja azt,hogy minden ember a természetében hordozza és cselekszi a bünt kisebb nagyobb formában.Ezért is van az emberiségnek szüksége Megváltóra.

Isten teérted is odaadta az Ő Fiát mert téged is nagyon szeret.Az 1János 1/9 -es ige azt mondja:

1/9

Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz, hogy megbocsássa bűneinket és megtisztítson minket minden hamisságtól.


Isten megbocsássa a bünöket,ha megvalljuk és elismerjük azokat.Szerintem már te is megbántad amit mondtál,mert különben nem írtad volna ki ezt a kérdést.A keresztényeknek megadatott a bünbocsánat Jézus Krisztus megváltói munkája miatt.

2018. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!