Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik a szerkesztők, keresztények?

Kik a szerkesztők, keresztények?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam a gotquestions oldalt. Ha egy ismeretlen oldalra tévedek, akkor mindig utána olvasok a szerkesztőknek. Na itt nem találtam semmit se.

Van olyan aki ismeri ezt az oldalt? Ha igen, az kérem ismertesse!


2018. júl. 23. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Valószínű keresztények szerkesztik az oldalt a válaszok alapján.
2018. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Biztosan nem keresztények a szerkesztők, mert sorozatosan kimoderálják a keresztények válaszait amit a homoszexuálisok és az ateisták provokációira írnak.
2018. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, nekem az ilyen keresztény oldalakkal kapcsolatban, mint a kérdésben is említett, mindig fenntartásaim voltak (gyakran dobja ki a gugli kereséskor). Ha egy oldal titkolja felekezeti kilétét, titkolja, hogy kik adnak választ a kérdésekre, akkor bizonyára nem véletlenül teszi.

Bár néhány kérdésre lehet adnak jó válaszokat, én az előbbiek miatt hanyagolom őket.

Egyébként sok magyar oldal is ilyen, például a biblia.hu, az sem ajánlott pont ebből a szempontból. Pedig ki gondolná, ilyen domain névvel, de úgy látszik, hogy az még nem jelent semmit.

2018. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. júl. 23. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak szófordulatok, amikből elég egyértelműen be lehet lőni, hogy valamilyen baptista irányzatot képviselnek, ergo ha más felekezethez tartozol, fenntartásokkal kell kezelni a válaszokat. Minden egyes irányzatban fellelhetők inspiráló gondolatok, ám sokan ezek között rejtenek el olyan apró megjegyzéseket, amik - ha az ember manipulálható, márpedig a legtöbb az - által a saját igazukat a magadénak érzed és elfelejted, mi is a te igazságod.

Jegyezném, abszolút semmi problémám a baptistákkal, ellenkezőleg, mert egy időszakban nagyon sok erőt kaptam egy ifi gyülekezettől, mindössze általánosságban fogalmaztam meg a fentieket, arra utalva, hogy bármilyen forrásból is tájékozódsz, bármi is a kérdésed, minden választ fenntartásokkal kell kezelni, és mindig érdemes több különböző nézetet megvizsgálni a következtetések levonása előtt.

2018. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyenként én szinte azonnal megtaláltam. Fura nem?
2018. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem fura.

Viszont amikor írunk egy cikket, az az első, hogy feltüntetjük a szerzőt. Itt ez talán minden válasznál hiányzik. Az "about" résznél sem találtam felekezetet, csak szépen leírják, hogy evangelika, fundmentalista keresztények. Ez leszűkíti a kört 3-4 ezer felekezetre.

Persze lehet csak felületesen olvastam át és szerepel benne, most ennyire volt időm. Ha írják is valahol eldugva, érdemes lenne jól látható helyre tenni, hogy véletlenül se tévesszék meg az olvasót (ha csak nem ez a szándékuk).

2018. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Konzervatív protestáns keresztények, a hitvallásuk elolvasható az oldalon.


#3

Mi a bajod a biblia.hu oldallal? Személyesen ismerem a készítőjét egy 4 gyermekes családapa, és nem tartozik egyetlen felekezethez sem.


Üdv. Péter

2018. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!