Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vidám Vasárnap (Hit Gyülekezet...

Vidám Vasárnap (Hit Gyülekezete) logó-ja nálam úgy ugrik be, mintha az egy KECSKEFEJ lenne szarvakkal. Véletlen hasonlóság?

Figyelt kérdés

Itt van, amiről beszélek:


[link]

[link]


Nem hiszem, hogy csak én látom kecskefejnek Vidám Vasárnap logó-ját?!



2018. júl. 25. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Mind az által, hogy a linkedre nem kattintok, érdemes lenne elolvasnod az ószövetséget, javadra vállnék:


Móz.I.22


1.

És lőn ezeknek utána, az Isten megkisérté Ábrahámot, és monda néki: Ábrahám! S az felele: Ímhol vagyok.

2.

És monda: Vedd a te fiadat, ama te egyetlenegyedet, a kit szeretsz, Izsákot, és menj el Mórijának földére, és áldozd meg ott égő áldozatul a hegyek közűl egyen, a melyet mondándok néked.

3.

Felkele azért Ábrahám jó reggel, és megnyergelé az ő szamarát, és maga mellé vevé két szolgáját, és az ő fiát Izsákot, és fát hasogatott az égő áldozathoz. Akkor felkele és elindula a helyre, melyet néki az Isten mondott vala.

4.

Harmadnapon felemelé az ő szemeit Ábrahám, és látá a helyet messziről.

5.

És monda Ábrahám az ő szolgáinak: Maradjatok itt a szamárral, én pedig és ez a gyermek elmegyünk amoda és imádkozunk, azután visszatérünk hozzátok.

6.

Vevé azért Ábrahám az égő áldozathoz való fákat, és feltevé az ő fiára Izsákra, ő maga pedig kezébe vevé a tüzet, és a kést, és mennek vala ketten együtt.

7.

És szóla Izsák Ábrahámhoz az ő atyjához, és monda: Atyám! Az pedig monda: Ímhol vagyok, fiam. És monda Izsák: Ímhol van a tűz és a fa; de hol van az égő áldozatra való bárány?

8.

És monda Ábrahám: Az Isten majd gondoskodik az égő áldozatra való bárányról, fiam; és mennek vala ketten együtt.

9.

Hogy pedig eljutának arra a helyre, melyet Isten néki mondott vala, megépíté ott Ábrahám az oltárt, és reá raká a fát, és megkötözé Izsákot az ő fiát, és feltevé az oltárra, a fa-rakás tetejére.

10.

És kinyújtá Ábrahám az ő kezét és vevé a kést, hogy levágja az ő fiát.

11.

Akkor kiálta néki az Úrnak Angyala az égből, és monda: Ábrahám! Ábrahám! Ő pedig felele: Ímhol vagyok.

12.

És monda: Ne nyujtsd ki a te kezedet a gyermekre, és ne bántsd őt: mert most már tudom, hogy istenfélő vagy, és nem kedvezél a te fiadnak, a te egyetlenegyednek én érettem.

13.

És felemelé Ábrahám az ő szemeit, és látá hogy ímé háta megett egy kos akadt meg szarvánál fogva a szövevényben. Oda méne tehát Ábrahám, és elhozá a kost, és azt áldozá meg égő áldozatul az ő fia helyett.

14.

És nevezé Ábrahám annak a helynek nevét Jehova-jire-nek. Azért mondják ma is: Az Úr hegyén a gondviselés.

2018. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki olyan szimbólumot választ magának, amivel legjobban ki tudja fejezni önmagát.
2018. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Sarló jut róla eszembe.
2018. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Az csak egy logó, te töltöd meg extra tartalommal, ez esetben kecskefejjel. Nyilván nem véletlen, de ennek okát a saját készülékedben keresd.
2018. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Márk 16:17-18:

"Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólanak. Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik; betegekre vetik rá kezeiket, és meggyógyulnak. "


Nos, a VV-s fickók talán ilyenek?


Vagy inkább ilyenek?

"Sokan mondják majd nékem ama napon: Uram! Uram! Nem a te nevedben prófétáltunk-é, és nem a te nevedben űztünk-é ördögöket, és nem cselekedtünk-é sok hatalmas dolgot a te nevedben? És akkor vallást teszek majd nékik: Sohasem ismertelek titeket, távozzatok tőlem, ti gonosztevők." Mt.7,21-23

2018. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
F@@szommá mindenki a bibliábol idézget az megy de hogy a valóságot észre vennétek az nem :D a normális ember tudja hogy a Hit gyüli meg ez a sok f@@aszom elkorcsosodott vallásnak nevezett gyökség pl szielontologia vagy mi meg a kristna meg ezek mind szekták a hitgyüli egy kibeb@@szott nagy csalás, elmetrükk meg fekete mágia, annyira ki sírok mikor dicsérgetik de kaj szánalmas :DD
2018. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Az utolsó hozzászóló ékes példa arra,mikor valaki osztja a nem létező eszét :) .


Csak úgy mellesleg ,hanyszor tetted be a labad a hit gyülekezetébe,hogy ilyen erős véleménnyel vagy róla?

2018. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!