Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van Magyarországon felszentelt...

Van Magyarországon felszentelt romtemplom?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
A margitszigeti?
2018. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Van. Hogy ne menjek messze: itt van kis városomban Magyarország egyik legnagyobb jelentőségű templomjának maradványa. Mint koronázótemplom, nyilván annak rendje és módja szerint fel lett szentelve már jóval több mint ezer éve. De azóta már csak a romjai vannak meg.

De még ebben az állapotában is az egyik legfontosabb szakrális építménynek számít...

2018. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A hajdanán használt templomokat is mind felszentelték anno, tehát ez nem múlt el, csak már nem használjuk őket.
2018. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hiába próbálják a bigottat eltűntetni vallásunk igazságát, mi megszenteltük az egész országot, így minden romtemplom is felszentelt!


És bár tagadjátok, de minden ember vallásunk tagja valójában. egyesek még idejében belátják ezt, mások szembesülnek a következményekkel, mikor az isten elé kerülnek!

2018. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, 4-es, ez elég misztikusra és konteósra sikeredett. :)) De gondolom troll vagy.
2018. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5


Trollnak mondasz, mert félsz a lehetőségtől hogy nem vagyok!

Higgy amit akarsz, úgyis csak az Igazság számít.


PS: a 2. hsz az enyém volt, kb. az mint a #4, de törölték. Semmi szabályt nem sértett, lényegretörően a kérdésre válaszolt.

Nyilvánvalóan elnyomnak a vallásilag elfogult, feltehetően keresztény modik.

2018. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Trollnak mondasz, mert félsz a lehetőségtől hogy nem vagyok!"

Én aztán nem félek... Mitől kéne? Jézushoz tartozom. :)) Itt te nem tűntél keresztényinek.

2018. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én aztán nem félek... Mitől kéne? Jézushoz tartozom. :)) Itt te nem tűntél keresztényinek."


Jó látni egy meleg keresztényt.


Btw, miért lennék keresztényi? A keresztények eretnek pogány hamis próféták. Megmondhatja ezt Zeusz, Baldur, Ganesh, Bastet, Raiden, Jupiter, és mind a többi valódi istenségek.

2018. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alex, nem is tudtam, hogy te fehérvári vagy. :)
2019. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
@9: pedig soha nem tagadtam...
2019. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!