Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi célja volt ezzel istennek?

Mi célja volt ezzel istennek?

Figyelt kérdés
Óriási szerelemben éltünk a párommal , ..(azt hittem ). Gyermeket akart tőlem . És egyből megfogant . Majd elhagyott engem szinte amikor kiderult , hogy a gyereket nem akarja csak engem . Haza koltoztem es elkell vetetnem a babát. Amit mindig is azt mondtam hogy soha életemben nem tennék ilyet. De nyomorba szűlnék egy gyereket akire még az apja se kiváncsi . Belepusztulok a fájdalomba .elvesztettem a szerelmemet és a gyerekemet akire annyira vágytam .borzalmas szomoruságot , haragot kilátástalanságot érzek. Mi celja volt ezzel az istennek ? Miert tette ezt velem, velunk ?

2018. aug. 24. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt. De nem értem, miért gondolod, hogy ezt Isten tette? A párod elhagyott, te elvetetted, Isten nem tesz ilyeneket. Ő nem agy el soha.
2018. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Komoly a kérdés? :o

Nagyon kusza a történet, most először gyereket akart, aztán meg nem akart?


De oke, tegyük fel, hogy igaz, nem akarok rosszat feltételezni.

Ugye még nem vetetted el, mondd hogy nem? 😭😭 Hogyha még nem, akkor az örökbeadás nem lenne opció? Megszakad a szívem.


Ez nem Isten akarata volt, ezt nem Isten tette. Isten nem bábon rángatja az embereket, ez a párod szabad akaratából meghozott rossz döntése volt.

2018. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Isten nem abortusz párti. Sosem volt az.


Sátán az igen.Ahogy az emberei is.

2018. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz . Meggondolta magát , nem hitte hogy osszejon ilyen hamar .még nem vetettem el de Képtelen lennek orokbeadni es azt a parom sem hagyna .. van mar egy gyereke akihez hetvegente jar :( en nem ilyen eletet akartam a gyerekemnek 😭😭
2018. aug. 24. 22:24
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Szóval az van, hogy a párod azt akarja, hogy elvetesd, és nem engedné, hogy örökbeadd? És akkor esetleg visszamenne hozzád, mert téged azt akar? Sajnálom a helyzeted, tényleg. De érdemes lenne belegondolni, hogy tényleg ez a férfi-e életed szerelme. Hogy ez a pasas téged szeret-e, vagy csak szexelni szeret veled? Tudom, ezek kemény szavak.

Sokkal értékesebb vagy annál, hogy ebbe belemenj.

2018. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
2018. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Egy kicsit ismerős a helyzet:/ az én párom is lelépett, és itt hagyott terhesen magamra. Vagyis hát nem vagyok egyedül, mert szerencsére édesanyám támogat mindenben és segít amiben csak tud, a két bátyám szintén. Az én fejemben is megfordult párszor, hogy jobb lenne elvetetni a babát, de nem voltam rá képes. Úgyhogy most itt vagyok 5 hónapos terhesen és már egyre jobban várom, hogy megszülessen a kisfiam :) neked esetleg szüleid nem tudnának segíteni, támogatni?
2018. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Isten nem akarta, hogy egyedül maradj egy gyerekkel. Azért adott erkölcsi törvényeket, hogy megvédjen minket a hasonló dolgoktól. Ha betartottad volna és megvártad volna az esküvőt, nem kerültél volna ebbe az aggasztó helyzetbe. Ne kövess el még egy ilyen hibát, vedd figyelembe az életedben Isten törvényeit. Az abortusz gyilkosság. Még pocsékabbul fogod érezni magad, ha megölsz egy kis életet. Ráadásul sokkal nagyobb lesz a valószínűsége, hogy egy későbbi, tervezett terhességnél elvetélsz. Lehet, hogy többet nem is lesz gyereked.


[link]


Tárgyilagos cikk a témáról, mindenképp olvasd el, mielőtt döntesz.

2018. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
#8 Vannak emberek akik simán elválnak. Esküvő és akárhány gyerek ellenére is. Ebben a helyzetben nem a kérdezőt kellene hibáztatni. Megbízni valakiben akit szeret, nem volt hiba. Tervezte a gyereket, és megkapta. Bármilyen nehéz körülmények között éljen ma valaki ebben az országban, kap annyi segítséget, hogy a szükséges alapfeltételeket biztosítani tudja számára. Lehet, hogy van aki úgy dönt nem akarja vállalni a gyereket, de annak oka elsősorban nem az anyagi helyzetében keresendő.
2018. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincs segítsegem . Nyugdijas apukam van akihez koltoztem es ket hugomat neveli apukám . Hitelem van . Ha itthon maradnek a gyerekkel szerintetek 30 ezer ftbol kijovok egy honapban a babaval ? Igy nottem fel csonka csaladban . Ilyen eletet adjak a gyerekemnek is ? :(
2018. aug. 25. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!