Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az egyik fél katolikus, a...

Az egyik fél katolikus, a másik pedig hit gyülekezetes. Lehetséges így esküvő? Vagy? Elfogadnák így az esküvőt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Katolikus oldalról nincs akadálya, összeadnak más vallásúval is, viszont a Hit Gyülekezetével kapcsolatban nem vagyok biztos. Ők nem csak másik Gyülekezeti taggal házasod(hat)nak össze?
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Polgári esküvő simán lehetséges.


Azt viszont elég nehezen tudom elképzelni, hogy mind a két fél tényleg komolyan veszi a hitét, vallását, egyházát, és ezen a téren is jól kijönnek egymással.

2010. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Egy kérdés, utána válaszolok.Lehet, hogy kicsit indiszkrét leszek, de kezdjük az elején. Csókolóztatok? Lefeküdtetek egymással?
2010. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Mi az hogy elfogadják e vagy nem? Ki szólhat bele két ember akaratába? Nehogy már ezt más döntse el 2010-ben?
2010. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

"Polgári esküvő simán lehetséges"


Annak mi a köze bármilyen valláshoz szektához?

2010. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem csak polgári esküvőt akarunk, azért kérdem. Csók volt, de több nem. A vallás miatt nem szoktunk vitákba bocsájtkozni, elfogadjuk egymásét, ezen a téren máshogy gondolkodunk.
2010. jún. 21. 14:53
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 66%!

Látszik, hogy fogalmad sincs, arról, hogy a Hit Gyülekezete hogy be tudja hülyíteni az embereket. Én elég mélyen beleástam magam a témába+ családtag is hitgyülis sajnos. Nem kívánom senkinek.

2010. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Ha csók volt, már nem veszi olyan komolyan, mert a Hit Gyülekezete azt sem engedi az esküvőig. Szóval ha rá tudod venni, hogy felejtse el őket, lehetséges. Ha nem, és mégis komolyan veszi, akkor bukta van, mert csak Hit Gyülekezetessel házasodhatnak a szabályok szerint.

Mit szólsz 66%? És az a szomorú, hogy rengetegen vannak, akik komolyan veszik ezt.

2010. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, semmi képpen nem akarja ott hagyni a hit gyülekezetet.
2010. jún. 21. 14:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez van, sajnálom. :(
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!