Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora bűn Isten szemében ha...

Mekkora bűn Isten szemében ha néha maszturbálok?

Figyelt kérdés
próbálok leszokni róla és kontrollálni magam, de havonta egyszer rámjön egy érzés...

2018. okt. 7. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

10 nem az a baj, hogy hallottál/kitaláltál egy agyhalott sztorit, hanem hogy terjeszted is.

Egyrészt a herék nem halnak el a sok maszturbálástól, max az erekcióra van káros hatással (sőt a heréknek az árt, ha kíváncsi vagy rá, hogy ha nincs rendszeresen ürítve a spermium, ezért van az, ha nem teszed meg magadtól, a szervezeted kilöki magától, ami hosszú távon káros lehet, de ha jobban bele akarsz merűlni megbeszélhetjük a "férfiak egészsége" kategóriában)

Másrészt, ilyen biztos nincs a Bibliában, még csak a maszturbációról sem, mert mindegyik férfi írója, apostolokkal együtt, csinálta, vagy szexuális életet élt. X életkor alatt persze.

Isten a szexualitásra, meg a paráznaságra tekint bűnként, ugyanis az nem kényszer.

De ti nem tudhatjátok hány olyan fiatalnak adtok ostoba tanácsokat, akiknek gőze sincs az egészről, és nincs férfi aki elmagyarázná nekik.

Templomokban is adnak hittanon ilyen felvilágosítást, és ott sem mondják azt a baromságot, hogy vissza kell magukban tartani a spermát, mert bűn odanyulni....

2018. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

#10

"a maszturbálás során a férfiasságod elfogy (ez nem így van benne, de kb. ez a lényeg). Tehát mintha korlátozott mennyiségű spermát tudnál termelni, és utána elhal a heréd."


Én meg olyat hallottam, hogy ha nem ürítesz eleget, akkor a sok összegyűlő termés ráhúzódik az agyadra, és hülyeségeket fogsz tőle irkálni a gyakorira. Szerintem ebben sincs kevesebb igazság, mint a te "elméletedben".

2018. okt. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sok gyereket sajnálom, akit az ilyen szűk látókörű emberek nevelnek fel, Isten nevét arra használva, hogy megrémitse őket.

Találkoztam ilyennel sajnos.

Isten az olyanokat büntette mint akik sodomában és gomorában fertelemben éltek, meg a római elit, akik orgia partikat rendeztek, és azok a sorok a Bibliában az ilyen embereknek szól mert gondolom tudod, ma is vannak ilyenek, és Isten nem az olyan fiatalokra haragszik, akik magukhoz nyúlnak.

De míg az első réteg nem olvassa sem a Bibliát, sem a vallás kategóriát itt, addig az utóbbi annál valószínűbb, szóval ezért vigyázz mit mondasz, vagy menjetek a szexualitás kategóriába olyan szavakat durrogtatni, hogy parazna, elkarhozol, erkölcstelen, ott kiröhögnek érte, itt viszont lehet valaki magára veszi annélkül hogy igaz lenne.

2018. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

"Isten az olyanokat büntette mint akik sodomában és gomorában fertelemben éltek,"


Engem itt a gyk-n felvilágosítottak úgy egy hete, hogy Gomora lakóit nem azért pusztította el Isten, mert fertelmeskedtek, hanem azért, mert nem hittek. Pedig én is úgy tudtam, ahogy te...

2018. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
52%
Ne maszturbálj, a papok sem teszik mert bűn. Helyette ronts meg gyerekeket, az egyházban az elfogadott!
2018. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
56%

Ne szokj le róla.

Rontja a lelki egészségedet.

A Bibliai egy hazugság.

Szerintem térj át az Ateizmusra.

Hidd el jobban jársz!

2018. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát ha már a maszturbálás is ekkora bűn akkor én a pokolra fogok kerülni 😀 lány vagyok amúgy.
2019. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!