Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a Jehova Tanúi...

Igaz, hogy a Jehova Tanúi Egyháza a legüldözötebb, legmarginalizáltabb, legjobban elhanyagolt, legjobbn megkülönbözetett, leghátrányosabb helyzetben levő vallás ma M. O. -on?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz.
2018. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
37%
Akkor melyik lehet?
2018. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Hány accountról írsz?

Egyébként rendszeresen látom őket Budapesten számos helyen, ott állnak a kis cókmókjukkal, de senki se üldözi őket, nem zavarja el őket.

Mondjuk az biztos, hogy a házalásotokkal ti vagyok a legirritálóbb felekezet.

2018. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem is csoda, hogy sok helyen egyszerűen betiltják őket, hiszen ők nem is egy vallás, hanem egy társadalmilag veszélyes szekta.
2018. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Most még nem teljesen. Majd nem sokára.
2018. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Mivel jelenleg Magyarországon nincs keresztény üldözés, sőt vallásszabadság van, ezért a legüldözöttebb kifejezés értelmét veszíti. A Tanúk egy keresztény irányzat és még azon belül sem hinném, hogy fogalmazzunk úgy, a legkirekesztettebb Magyarországon. Bár, ebben nem vagyok biztos, de valószínűnek tartom, hogy pl. a Mormonok az Arany Bibliájukkal és a teljesen sajátos értelmezésükkel, még kevésbé népszerűek, pedig ők is jelen vannak. Persze, konkrét adatokat nem ismerek. Ez csak az én feltételezésem.
2018. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok. A második válaszoló kérdezi, "Akkor melyik lehet?" Szerintem valószínűleg egy olyan vallási irányzat, amelyik egyáltalán nem eredeztethető a kereszténységből. Talán valami afrikai törzsi vallás, bármi. Mivel a legkevésbé elismert és háttérbe van szorulva, valószínűleg a többség azt se tudja, hogy Magyarországon vannak képviselői. (Talán még az se közismert, hogy van ilyen vallás...)
2018. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
A kutya sem üldözi őket... amúgy elég szélsőséges keresztények, azért is "hátrányosak", hiszen miért kéne őket támogatni?
2018. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Molyember ***** válasza:
94%
Ember, az nem üldözés, ha nem vesznek komolyan...
2018. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a legkevésbé szimpatikus szekta Magyarországon a JT.
2018. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!