Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A budhista férfiak körbe...

A budhista férfiak körbe vannak metélve?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem kevered te a vallásokat?
2018. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A közel-keleti és egyiptomi vallásokban évezredek óta szokás.
2018. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Azok a zsidók, és nem körbe, hanem körül vannak metélve :D
2018. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi egyiptomiak, még a fáraók is körül voltak metélve, nemcsak a zsidók, de az összes muszlim is, ezt parancsolja a vallásuk. Ha nézed a Szulejmán sorozatot, láthattad, ha a herceg tinédzser korba lépett, ezt ünnepként érte meg.
2018. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm!!! A budhista vallás Ázsia!!! India és Dél kelet Ázsia!!! Hogy jön ide Egyiptom?????
2018. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
biztos azt hittek egyiptomban van "buDhizmus" vagy hogy az ottaniak atvettek ezt a szokast
2018. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sőt: a buddhizmus valójában nem is vallás, csak felemelkedett életfilozófia és a spiritualitással függ össze. Bár a körülmetélés egyfajta megtisztulás a spirituális energiákban, de egyáltalán nem kötelező.
2018. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Kedves #8-as, köszönöm szépen, a számból vetted ki a szót! A legtöbb keleti vallás valójában közelebb áll a filozófiához, világnézethez és -felfogáshoz, vagy akár az ideológiához, mint a valláshoz; olyannyira, hogy nem is feltétlenül zárják ki egymást. Japánban pl. a legtöbb ember egyszerre és párhuzamosan buddhista és sintoista. A hinduizmus pedig ugyancsak egy olyan komplex eszmerendszer, mely vallási szempontból lehet monoteista, politeista, henoteista, panenteista, panteista, pandeista, monista, sőt akár még ateista is!
2018. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: így van, nagyon igazad van. :-) Én például spirituális úttal vonzódok a hinduizmushoz. Egyes dolgokban nem igazán illenek össze az eszmék, de mégsem zárja ki. :D Én az animékben vettem észre a sintoizmus ellenére buddhista-spirituális mozzanatokat is. Meg is lepődtem rajta. :-)
2018. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!