Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gondolkodnak így a...

Miért gondolkodnak így a magányos férfiak a hívő lányokról/nőkről?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt figyelem meg, hogy a világi nőknél sikertelen, megkeseredett férfiak kortól függetlenül próbálkoznak hívő keresztény nőknél. Ismerek ilyeneket személyesen is és ami a leginkább meghökkent ebben az egészben az az, hogy totál hülyére veszik a hívő lányokat. Jó lelket, empátiát, megértést látnak a nőkben és azt hiszik, hogy a kereszténységükből kifolyólag "hülyék" is és bármilyen jött-ment barommal összeállnak. Holott szerintem jóval nehezebb egy keresztény lány szívét elnyerni, mintsem egy világiét. Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?


22/F



#kereszténység #hívő lány
2018. ápr. 25. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Minden fajta lánynál próbálkozunk!


"jóval nehezebb egy keresztény lány szívét elnyerni, mintsem egy világiét."


A szív szót cseréld ki a punci szóra.

2018. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
A magányos férfiak azért azok, mert a társas élethez kevés ész szorult beléjük. Ebből pedig sok minden következik.
2018. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy vettem észre, hogy a keresztény nők tényleg minden hülyével összeállnak. Nem nehéz azt hülyére venni, aki meselényekben hisz. De ettől függetlenül elítélem az ilyen hímnemű egyedeket, egy férfi nem a manipulálással hódít.
2018. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó,nagyon bírom ezt a logikát,már többször olvastam,hogy aki keresztény hívő,az akkor automatikusan mindent az égadta világon elhisz.

A kérdésre: megmondom őszintén,én a legnaivabb akkor voltam,amikor nem voltam keresztény,mert akkor még nem igazán volt elképzelésem róla,hogy milyen lehetne az én ideális párom,úgyhogy csak ingáztam. Volt minden, anyuci kisfiától kezdve a " mustár nadrágos" pávagyerekig. Most hívőként ugyan már van férjem,de ha nem lenne és párt keresnék,akkor nagyon megválogatnám (félre ne értsetek,nem azért,mert a fellegekben vannak valahol az igényeim,hanem azért,mert túl sok időt pazaroltam már arra,hogy menthetetlen kapcsolatokat próbáltam helyrehozni és hát van jobb hobbim is annál,hogy állandóan csalódjak,mikor rájövök,mennyire nem illünk össze a kiszemeltemmel).

2018. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!