Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik az Istennek leginkább...

Melyik az Istennek leginkább tetsző igaz vallási gyülekezet?

Figyelt kérdés

Régen Római katolikus vallást kaptam, aztán átmentem Hejovának, de most jön a városba Hit Gyülekezete is. Váltanom kellene? A hívők lebeszélnek róla, de ha az üdvözüléshez szükséges a váltás nem fogok tétovázni.

De az ótestamentumban nem találok erre való profetikus utalást.


2018. nov. 28. 15:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Jevoha
2018. nov. 28. 15:56
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Legjobban az ateista vallást kedveli!

Én 40éve csatlakoztam hozzájuk és nagyon jó!

2018. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Adventistára kellene váltanod.
2018. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Csak egyetérteni tudok.Mi, emberek csakis magunknak és Istennek tartunk elszámolással,magunknak az életben,a halálunk után meg Istennek.

Ez a legegyszerűbb módja.

2018. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"Melyik az Istennek leginkább tetsző igaz vallási gyülekezet?"

Kb. egyik sem. Krisztusnak szellemi egyháza van, cégjegyzékszám és adószám nélkül:)

2018. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

A mormonok. Mindenki más a pokolba kerül.

Forrás: South Park

2018. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Jevoha Ohavej - stb. hányféle képen lehet elírni?

Maradj nyugton és közelíts Istenhez- akkor Ő is közeledik hozzád - ez áll Jakab apostol levelében. A Hitgyülit az szdsz alapította - politikai indíttatású félrevezető szekta, kerülném nagy ívben, + ellenszenves a vasárnapi rángatózás és az, hogy szidják a katolikusokat. Nekem a görög katolikus szertartás transzcendens élményt ad, ami azt jelenti, segíti, hogy közeledjek Istenhez. Te is keresd meg azt a liturgiát, amelynél ÉRZED, hogy jó, hogy segítő számodra.

2018. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sem a római katolikus gyakorlatot, sem a Hejovás vagy Jehovás gyakorlatot nem tudom javasolni. Az üdvözüléshez szükséges lépned! Nézd meg a Hit Gyülit!
2018. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Jézuson kívül miért hallgatsz bárki másra??? Ő pedig azt mondta nem egyházakban találod meg Istent, hanem magadban. Ahhoz semmiféle egyház nem segít hozzá, sőt tévútra visz!
2018. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Átmentem "Jehovának"


Ha valóban így lenne, nem így beszélnél róla, még akkor sem ha elégedetlen vagy ezzel. Ugyan is Jehova soha nem lesz belőled,, így nem jöhettél át.

Valószínű, hogy meg sem keresztelkedtél, és ezért nem is voltál soha sem Jehova Tanúja...

Csak gratulálni tudok neked.....


S egy keresztény aki Ismeri az írásokat, annak nem kérdés, mert benne van a Bibliában.

2018. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!