Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi gyakorolják e az...

Jehova tanúi gyakorolják e az ördögűzést?

Figyelt kérdés

Nyilván mondani sem kell, hogy a démoni megszállásnál nem igen történhet rosszabb egy emberrel. Amennyiben egy magát kereszténynek valló egyház tagjai nem képesek az ördögűzésre, akkor az azonnal hitelteleníti az adott egyházat, ehhez nincs apelláta.


A kérdés, hogy a tanúk végzik e?


2018. dec. 29. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Már fel tudom fogni a valláskárosult szó jelentését, azt hiszem.
2018. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem végeznek, mert itt nincsenek Démontól megszált emberek.

A démonokat, távol lehet tartani imával, spiritiszta tárgyakat megsemisítve, és kerülni minden olyan dolgot, ami vonzza Őket.

2018. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Az elottemiro már leirta hogy nem.
2018. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
De van rosszabb démoni megszállottságtól. Az elkárhozás.
2018. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a Teremtő a teremtés oldalához a jehova szekta igen távol pont ellentétesen áll, csak ez a biztos.


akkor van közük a sötét oldalhoz?!

2018. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem végeznek, mert itt nincsenek Démontól megszált emberek.


A démonokat, távol lehet tartani imával, spiritiszta tárgyakat megsemisítve, és kerülni minden olyan dolgot, ami vonzza Őket."


Tehát ezzel azt állítod, hogy mindenki, aki a szervezethez tartozik mentes bármilyen démoni erőtől. Aki pedig nem tartozik oda, hisz ezeket nem tartja be, akkor meg tudja szállni a démon, de ti nem végzitek el a démon űzést, amivel viszont saját magad cáfolod. Hazudj még kérlek...

2018. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
ilyenekben a hitgyülisek jobbak xd
2018. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tantételbeli ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


JT "hivatalosan" nem gyakorolják az "ördögűzést", nincs erre hivatalos irányelv, se ceremónia.


DE! JT nem ilyednek meg, ha ilyen esettel találkoznak (tehát nem zárják ki, hogy ma is lehet ilyen!) EX-JT vagyok, egyszer én is láttam ilyet, sose felejtem el. Beteg embernek tűnt, de nem az volt a baja. Félelmetes volt, ahogy rángatózott az ágyon és üvöltött (késöbb az orvosok megállapították, hogy nincs komolyabb baja), a "Jézus' nevét akkor egy ott lévő hívő (JT) ismerősöm sokszor elkiáltotta, mire vége lett! Jézustól félnek, az biztos, és ezt írja a Biblia is! A katolikusok ördögűzése mese, a hülye szenteltvízzel, az nem hat, CSAK JÉZUS NEVE!!!

2019. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 De ha Jehova a mindenható, miért nem az Ő nevét kell kiáltozni?
2019. jan. 6. 23:29
 10/10 Tantételbeli ***** válasza:

Kedves kérdező!


JT esküsznek, rá, hogy Isten neve a leghatásosabb, ha valaki démontól megszált. Bizonyos szinten nem vonom kétségbe, mivel az Ósz-ben Isten neve JHVH (azt most hagyjuk, ez Jehova vagy Jahve vagy bárakárhogy náshogy kiejtve), de a Mindenható nevét a démonok is nyilván ismerik ismerik, és nyilvánvalóan félik.


Viszont ha megnézzük az Úsz-et, ott azt látjuk, hogy az apostolok és a tanítványok nem Isten nevére hivatkoznak, hanem Jézuséra! Tehát ez a követendő minta - már a ki keresztény.

2019. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!