Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztév vallás szerint...

A keresztév vallás szerint bűn a házaspárok között az anális és/vagy orális szex?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok ilyeneket?
2019. jan. 8. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

#10 Ez az a pont ahol meg szoktunk rekedni.


Szóval mehet az orális szex, de a férfi eközben csak "véletlenül" élvezhet el. A nő ezek szerint teljes mértékben kielégíthető orálisan, mert az ő petesejtjeit nem befolyásolja, hogy mikor hogyan élvez.


A másik legjobb témakör a "természetes" fogamzásgátlás, ahol nem baj ha nem akarsz gyereket, csak ne is akarj dönteni erről, tehát "véletlenül" (persze ez lehet tudatos) ne történjen aktus akkor amikor leginkább esélyes a gyermekáldás. Számold ki mikor van a legkevesebb esély rá, és lehetőleg éppen akkor legyen hozzá kedved, időd és lehetőséged, mert ez annyira meghitté teszi az együttlétet és olyan mértékben segíti az összetartozást, amit csak az képes elhinni aki soha életében nem élt hosszútávú párkapcsolatban senkivel.

Máskülönben azok a szerncsések akik szoptatás mellett is képesek minduntalan teherbe esni (nincs ciklus amit figyelni lehet), lehetőleg évekig ne érintkezzenek egymással mert az is jót tesz a házasságnak, vagy rettegve szexeljenek, mert lelkileg nincsenek felkészülve egy következő terhesség kihordására (vagy a természet úgy is elintézi - milyen humánus). Bizony az élet nem könnyű, a vallás feladata pedig az, hogy megnehezítse. Nem hinném...

2019. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hat a no nem ura a testenek ahogy az iras mondja szoval meg a kikotozeses szexre buzdit igy az oral szerintem alapbol ok.


Az anal hat az mar hatareset de ha oromot okoz mindket felnek...

2019. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
#12 Olvasd csak tovább azt a szöveget, senki sem ura abban a saját testének. Ahogy te ezt elképzeled, ott fekszik két kikötözött ember az ágyon, igazad van, az a legtisztább és legbiztonságosabb szex.
2019. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hat igen a ferfi se ura a testenek ez igaz sot az is hogy egyszere nem tudnak gyakorolni mert oszebogoznak magukat...

de kulon kulon akar jol sulhet el megha pikans is kisse...:))

2019. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves #6!


"Az ember szaporító szerveinek meg van a helye, aki ezt nem rendeltetés szerint használja, ocsmányságot követ el, és tisztátalan szokás."


És ezt mégis ki dönti el? Merthogy a Bibliában szó nincs se az orális, se az anális szexről.

Azért mert neked (vagy inkább a társulatnak) undorító valami, attól még ne tekintsd ezt Szentírásnak.


Lenne pár kérdésem ehheza részlethez a Bibliából:


7 Termeted hasonlít a pálmafához, melleid+ datolyafürtök.

8 Azt mondtam: »Felmegyek a datolyapálmára,hogy megragadjam gyümölccsel teli ágait.« Legyenek olyanok melleid, mint a szőlőtő fürtjei, leheleted, mint az almák illata,

9 és szád*, mint a legjobb bor!” „Csússzon az könnyen a kedvesemnek, lágyan csorduljon az alvók ajkaira.

10 Én a kedvesemé vagyok,+ ő pedig utánam sóvárog!

11 Gyere, kedvesem, menjünk ki a mezőre! A hennák+ között legyen szállásunk!

12 Keljünk korán, és menjünk a szőlőskertekbe! Lássuk, kihajtott-e* a szőlő, kinyílt-e a virág,+ kivirágoztak-e a gránátalmafák!+ Ott majd kedveskedni+ fogok neked.


/énekek éneke 7. fejezet, úvf/


1. Mire való biológiailag a női mell?


2. Szerinted a fiatalember csak úgy tekint a kedvese melleire, mint egy eszközre?


3. Szerinted majd mit csinál ez a jegyes pár korán, kettesben a mezőn? Az eddig olvasottak alapján (sóvárgás a köbön, ajánlom az egész könyvet elolvasni) vajon mit ért a "kedveskedés" alatt?


4. Te és a házastársad használjátok a melleit/melleid (bocsánat, nem tudom a nemed) természetellenes célokra?


Üdv:)

2019. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Alex Fly ***** válasza:

@15: És ne felejtsük el a Példabeszédek 5. részét sem:


18 Legyen a te forrásod áldott, és örvendezz a te ifjúságod feleségének.

19 A szerelmes szarvas, és kedves zerge; az ő emlői elégítsenek meg téged minden időben, az ő szerelmében gyönyörködjél szüntelen.


Ez nekem nem úgy tűnik, mintha a házastársak közötti bármely szexuális aktus tiltott lenne...

2019. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
58%
Szerintem minden vallásos űzi a szex legperverzebb fajtáit,de közben kifelé megjátssza a szentet. Szopi,nyali nekik is jól esik.
2019. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 jdfGabrella ***** válasza:
62%
Szerintem nem.
2019. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Megmondommivan válasza:
46%

Az orális szex nem bűn, sőt...isteni adomány ;)

Bűnös az,ki mellőzi eme élvezeteket.

2019. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!