Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Istennél létezik...

Szerintetek Istennél létezik olyan hogy unalom?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy sose szokott unatkozni ?
2019. jan. 8. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet unatkozni? Én sem szoktam.
2019. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Unalmába teremtette meg a földet, az embereket, állatokat, növényeket. Most már nem unatkozik.
2019. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 0 száza-lékos ***** válasza:
27%

Ha Isten a minden, akkor ő maga az unalom is.


Bár úgy tűnik, manapság nem sok ideje van unatkozni szegénykének, mert annyira leköti minden energiáját az irántunk érzett határtalan szeretete, hogy gyakorlatilag felénk sem tud szagolni tőle.

2019. jan. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az unalom is csak a (bűnös) fizikai világ velejárója
2019. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a "2"- es válasza! "Unalmában teremtett!"


Ez majdnem válasz egy másik kérdésre: "Miért teremtett Isten egyáltalán bármit is, ha önmagában már tökéletes volt?"


Jézus azt mondta, hogy: :

Jn.5,17.Jézus pedig felele nékik: Az én Atyám mind ez ideig munkálkodik, én is munkálkodom.


Ha valaki mindig munkálkodik, az nem unatkozik, hiszen van mivel lefoglalni magát.

2019. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sot egyes embereknél sem létezik az unalom :D
2019. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld a katikus egyház úgy működik minden percben imádkozunk. 0-24. Be van osztva a papoknak,szerzeteseknek,apácáknak imaórák. Régen mesélt róla egy pap de a 0-24 volt a lényeg. Beszélnek hozzá,így nem unatkozik.
2019. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!