Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, magány és unalom...

Depresszió, magány és unalom okozhat hipochondriát, pánikbetegséget? És létezik hogy a tüneteket is magamnak produkálom?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ebből kikeveredni? Van itt olyan, aki hasonló cipőben járt?
2014. jún. 29. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Ennek a kérdésnek 'megörültem'... Bocsi a kifejezésért, de én is próbálok olykor magamnak tüneteket produkálni, nálad ez pontotsan mit is jelent? Egyedül vagy?
2014. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A depresszió okozhatja, sőt ha utána nézel megtudod, hogy a pánikbetegség is összefüggésben van. Én is pánikbetegségben, agorafóbiában szenvedtem, rémes volt.. ahányszor tömegbe kerültem éreztem a nyomást a mellkasomban, kapkodtam a levegőt és teljesen leblokkoltam, egyszóval kénytelen voltam megpróbálni 'árnyékként' élni. Nekem az agykontroll technikák segítettek, elsőre nagyon furcsának találtam, de segített megtanulnom bízni magamban és legyőzni a félelmeim, úgyhogy csak ajánlani tudom.
2014. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!