Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki pusztán az unalom miatt öngyilkos legyen?

Figyelt kérdés

Mostanában (nyári szünetben), ha több órát vagyok itthon (tehát mindennap) elég hamar előjön bennem egy nagyon szomorú érzés és elmegy mindentől a kedvem és szó szerint semmi/senki nem tud lekötni.

Ilyenkor vagdosom magamat meg hasonlók.. Múltkor mikor majd egy hétig ilyen állapotban voltam, még pár napon múlt, hogy ténylegesen öngyilkos legyek.


Egyedül ami kihúz ebből, az a melózás, az feldob, de mivel az csak pár óra és csak hétköznap van, máshol is munkát vállalni pedig nincs kedvem, ezért nem valami kielégítő..


Ez normális?


17/F


2017. júl. 20. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ne add fel, egyszer csak sikerül, es akkor jobb lesz Neekd is és a társadalomnak is. 😂
2017. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Hogy kerdezhetsz olyat h ez normális e?

Javaslom h most menj el egy pszichológushoz es beszelgess vele.

Legalabb lefoglal.

2017. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen vannak ilyenek,szellemi toprongyoknak hívják őket...
2017. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
17 vagy. Unatkozol, vagdosod magad. Szánalmas!
2017. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen létezik, úgy hívják, hogy természetes kiválasztódás.
2017. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Igen, ha igazából nem fiú vagy hanem elcseszett kisp.csa! :D
2017. júl. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon nem normális, főleg nem 17 évesen. Talán nem ártana szakemberhez fordulni, vagy legalább a szüleiddel beszélni. Tényleg, ők semmit nem is sejtenek, vagy mi van velük?
2017. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az érzés (én summertime sadnessnek hívom) mondhatni normális, nyáron, ha egyedül vagyok otthon én is szoktam depressziósan érezni magam és rémálmaim is szoktak lenni, lehet nálad is vmi hasonló van, csak kicsit durvább formában. A vagdosás, öngyilkosság viszont nem megoldás semmire, és eggyáltalán nem normális. Próbálj programokat szervezni magadnak és végiggondolni, hogy mi nem jó az életedben, mit hiányolsz (baráti kör, családi környezet, vmi érdekes hobbi), majd ezeken változtatni, hogy megszeresd az életedet és az öngyilkosság szóba se jöjjön... Az élet sokkal szebb és értékesebb annál, hogy eldobd. (ajánlom az Amelie csodálatos élete című filmet, az valami fantasztikusan meghozza a kedvedet az élethez😉) Gondolj arra, hogy minden csak attól függ, hogyan nézed: az életed lehet egy tragédia, de egy sitcom is, szóval ne vegyél mindent olyan komolyan és minden rendbe jön. (komolyan a végére motivációs beszéd lett belőle😂) 16/L
2017. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!