Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

A Biblia szerint bűn önkielégíteni? Hogy fogalmaz ezügyben?

jan. 11. 00:18  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Onánügyben már tájékozódtam..ott valóban megszakított közösülés volt és ahogy írjátok, nem akart a testvérének utódot nemzeni, pedig kötelessége lett volna..őt Isten ezért megölte fiatalon, ennyi van erről..

Viszont köszi a válaszokat, az 59%-os volt a legközelebb az elképzelésemhez

# 11/14Időpont jan. 11. 12:01 Privát üzenet
Kötelesség a testvérnek utódot csinálni,ezek szerint Isten helyesli az apa lánya felé közeledést is gyermeknemzést. Aztán meg kérdezik még h miért vagyok ateista.. :(

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/14Időpont jan. 11. 14:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

valamit keversz..a fiú testvéred halála esetén volt kötelező a felesegének gyermeket nemzened..AKKORIBAN!

# 13/14Időpont jan. 11. 14:55 Privát üzenet
Még mindig tartom h örülök h ateista vagyok és nem kényszerből kell bárkinek gyermeket csinálnom.. :(

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/14Időpont jan. 11. 14:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hívő lány vagyok, komoly hitem van. A Biblia tiltja a paráznaságot házasság előtt de én állandóan felizgulok, benedvesedek. Nagyon nehéz türtőztetnem magam. Van valaki még így vele?
Egy körülmetélt srác többször tudd önkielégiteni?
Sábeszkor szab szexelni vagy önkielégiteni?
15-18 Éves csajok! Ti szoktatok önkielégíteni, ha igen milyen gyakran és hogyan? Srácok képeire, vagy videókra?
Párkapcsolatban távollétkor "szabad" önkielégíteni?
A biblia miért 'tiltja' a homoszexualitást?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!