Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mesélnétek az iszlámra való...

Mesélnétek az iszlámra való áttérésetekről?

Figyelt kérdés
Én római katolikus vagyok és gondolkodom

2019. jan. 27. 20:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%
Gondolkodj inkább máson. A kereszténység is egy hulladék vallás, de az iszlám annál selejtebb.
2019. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem az #1-es mindent elmondott amit ezzel a "gondolatoddal" kapcsolatban el lehetett.


Próbálj meg inkább tanulni, akkor megérted a világ működésének fontos részeit és ezért nem kell babonás mesekönyvekre hagyatkoznod.

2019. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
Annak kereszteltek, vagy gyakorlod is a vallásodat? Mert a kettő nem ugyanaz. Én még egy gyakorló katolikustól sem hallottam, hogy át akarna térni bármilyen eretnekségbe.
2019. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen mesélnék, de nem tértem át.

.

Keress muszlim csoportot és ott érdeklődj.

Közben gondolkodj az áttérés indoklásán, mert ott sem szivesen fogadják azt, aki nem tudja, mit miért akar.

Gondolkodj el azon is, hogy tudod-e annak a vallásnak előírásait teljesíteni! (Az első időkben biztosan megkövetelik.)

2019. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

"A kereszténység is egy hulladék vallás"

"ezért nem kell babonás mesekönyvekre hagyatkoznod."


Szerintem elolvasta ezt a kérdést vagy 100 ateista, és továbblépett, mert nem érinti, leszarja, nem bunkó.

De minden kérdésnél van 1 vagy 2 aki nem bírja magában tartani, és elkezd sértegetni. Miért nem vagy olyan, mint a többi 99% aki mosolyog magában, és elkattint?

2019. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%
Mert kényszert érzett rá. Azzal van tele a száj (jelen esetben a komment), amivel tele a szív. Hát neki legjobb esetben is a tudatlanság a vezető, de tudjuk, hogy nem is ez áll a középpontban.
2019. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Most az merült fel bennem, hogy akkor te minek reagáltál? A kérdező kérdését egyáltalán nem érintetted, csak kényszert érezted, hogy megírd a véleményed. Akkor mennyivel is vagy jobb annál mint akit leszólsz?
2019. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarsz áttérni és mire vagy kíváncsi?
2019. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Annak vagyok keresztelve, de jobban tetszik hogy az iszlamban nekem tetsző és elfogadható útmutatások vannak különböző területekhez
2019. jan. 28. 00:26
 10/35 anonim ***** válasza:
70%

Tudsz mondani példát rá, hogy mi az, ami nagyon tetszik?

Mi van a kereszténységben, ami rossz? Illetve mi hiányzik belőle?

2019. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!