Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már olyan, hogy imádkozta...

Volt már olyan, hogy imádkoztatok valakiért és később megtért?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek 5 év alatt sikerült.
2010. jún. 30. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Akkor jobb, ha abahagyja a voodoozást. Nem mint ha hinnék a voodooban, de nem árt az óvatosság :P
2010. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Értem elég sokat imádkoztak... és végülis szerintem ezért is sikerült megtérnem. Elötte punk voltam...:S szal... nem volt könnyű dolguk :)

18/L

2010. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hány évesen tértél meg?
2010. jún. 30. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ebben nem hiszek!

Szerintem az ember önmaga által kell rájönnie az igazságra!

Az többet ér mindenné, a ránevelésnél biztos!

2010. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Értem is imádkoztak, kb. 1 év lehetett, mire megtértem, aztán én imádkoztam a férjemért, kb. 3 hónap múlva megtért!

Nagyon jó közbenjárni az emberekért!

2010. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 30. 21:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: nem ránevelés, hanem magától. Akiért én imádkozok (kb fél éve) nem is tud róla :) Ilyenkor általában Isten jeleket küld neki, de ő dönti el, hogy mikor fogadja el.
2010. jún. 30. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

14:56-os vok

tavaly (17 évasen) tértem meg... nemtom mióta imádkoztak már értem... de útólag megtudtam, hogy elég sok közbenjáó imát kaptam...:)

2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mik történtek veletek, mielőtt megtértetek? Úgy értem hogyan tértetek meg, és amikor imádkoztak értetek, történtek-e az életetekban olyan dolgok, amik addig nem?
2010. júl. 1. 05:55
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Háát... Már előtte is ismertem már a kereszténységet... rengeteg ismerősöm keresztény... én is hittem Istenben... de nem különösebben izgatott a dolog. Isten ellenes punk zenét hallgattam... materialista és hedonista fiatalokkal töltöttem a szabadidőmet és hát... mindenféle bűnben benne voltam. Aztán az egyik ismerősöm elkezdett nyúzni, hogy menjek el vele gyülekezetbe. Semmi kedvem nem volt, de mivel már kifogytam a kifogásokból... hát elmentem. Aztán elkezdtem rendszeresen járni, de még akkor sem érdekelt annyira, csak szerettem velük vitatkozni. Folyamatosan belekötöttem mindenbe (tanítások, biblia,...). Aztán egyik alkalommal éreztem valamit. Mintha Isten valósággal ott lett vna... Kitöröltem az Istenkáromló zenéimet és megpróbáltam keresztényként élni. Persze nem ment... Hiányzott minden. És itt segítettek nagyon sokat az imák. Persze a megtérésemben is... de ott hogy nem estem vissza... talán mégtöbbet... egyik nap azt vettem észre, hogy már vagy 2 hete nem hiányoznak a zenék (mikor előtte azzal keltem/feküdtem és nem bírtam nélküle...:S), és más vágyaktól is megszabadultam (pl.: szexuális vágyak, szórakozás utáni vágyódás,...) helyette inkább evangolni akartam...:$

Én biztos vok abban, hogy nem ment vna ien simán az egész, ha nem imádkoznak értem folyamatosan...

(még mindig a 18 éves lány vok...)

2010. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!